جاروبرقی هیتاچی 2200 وات مدل CV-BA22 Hitachi Vacuum Cleaner 2200 W CV-BA22

جاروبرقی هیتاچی 2200 وات مدل CV-BA22
سازنده
هیتاچی
حداکثرقدرت
2200 وات
کیسه ای
کنترل
روی جاروبرقی
رنگ
قرمز و مشکی
ساخت
ژاپن
۳/۷۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۲۲
بازدید:
۹۴
تضمین اصالت:

هیتاچی محصولاتی فو.ق العاده را روانه بازار کرده است و جاروبرقی های این شرکت به دوام و طول عمر بالا و کارایی فوق العاده ای که ازخود به نمایش می گذارند، در میان کاربران بسیار محبوب هستند. هیتاچی جاروبرقی CV-BA22 را روانه بازار کرده است که توان 2200 وات را دارد. این جاروبرقی در رنگ های قرمز و مشکی تولید شده و کاربران می توانند یکی از این دو رنگ را برگزینند. اما واقعا جاروبرقی های هیتاچی چه ویژگی هایی را دارند که این همه محبوب هستند؟

هیتاچی در جاروبرقی CV-BA22 از کیسه ای منحصر به فرد استفاده کرده است. این کیسه دارای ظرفیت 8 لیتر بوده  و قابلیت ذخیره 6 لیتر گرد و غبار را دارد. 2 لیتر در آن به جنس و نوع ساخت کیسه اختصاص یافته است تا ازتوان موتور کاسته نشود و از طرفی جارو زدن به صورت ایده آل صورت گیرد. این جاروبرقی دارای ویژگی Auto Suction Booster است که کمک می کند تا 150 درصد به توانایی موتور در هنگام جارو زدن افزوده شود. جاروبرقی هیتاچی 2200 وات کیسه ای دارای لوله و یا تیوب تلسکوپی می باشد. این لوله از جنس فلز بوده و می تواند جاروزدن را آسانتر کند.  

 جاروبرقی هیتاچی دارای کنترل چند سطحی Min تا MAX یا کاهش تا افزایش است و به صورت خطی می باشد. در آن می توان با استفاده از دست و یا پا میزان قدرت مکش را تنظیم کرد. دارای ویژگی Sand Blower می باشد که در ادامه به آن می پردازیم. فیلتر های بهداشتی را دارد و کمک می کند تا مواد آلرژی زا به دام بیفتند و روی پوست ایجاد حساسیت نکنند.  شعاع کارکرد آن 8.1 متر است  و سیسم جمع کن اتوماتیک را دارد. این جاروبرقی تنها 5.6 کیلوگرم وزن دارد و حمل و یا حرکت دادن آن بسیار راحت می باشد.

موتور در جاروبرقی هیتاچی CV-BA22

موتور هسته اصلی هر جاروبرقی می باشد. هیتاچی در این جاروبرقی از موتوری قدرت مند استفاده کرده است. این موتور صدای کمی را دارد و توان 2200 وات آن می توان تا 370 وات قدرت مکش را ایجاد کند. در این جاروبرقی ایمنی موتور و کارایی ایده آل آن محقق شده است و همیشه موتور در بالاترین کارایی خود کار می کند. هیتاچی  برای افزایش کارایی موتور در زمان پر بودن کیسه از ویژگی هایی منحصر به فرد مانند Auto Suction Booster استفاده کرده است که به آن می پردازیم.

ویژگی Auto Suction Booster

معمولا خر برندی از ویژگی هایی منحصر به فرد استفاده می کند تا بهترین کارایی برای موتور و یا جاروبرقی محقق شود. در این جاروبرقی از ویژگی Auto Suction Booster استفاده شده است. این ویژگی بدین صورت است که در زمان جارو زدن سیم و یا کابل برق را به طرف بیرون و یک مقدار با ضربه و یا فشار می کشید تا گرد و خاکی که به کیسه در کنار مجاری مکش چسبیده اند به پایین بیفتند. در این ویژگی به اندازه 150 درصد به توانایی موتور افزوده می شود. جاروبرقی هیتاچی می تواند در زمان خالی بودن کیسه و تا پر شدن کامل آن توانایی موتور در جاروزدن را حفظ کند.

کیسه قابل شستشو در جاروبرقی هیتاچی

در جاروبرقی هیتاچی از کیسه 8 لیتری که 6 لیتر ظرفیت گرد و خاک را دارد استفاده شده است. این کیسه با هر کیسه ای دیگر در برند های دیگر متفاوت است. در این کیسه 2 لیتر فقط به ساخت و طراحی آن اختصاص داده شده است. در ان می توان کیسه را شستشو داد و برای بار ها از آن استفاده کرد. جنس کیسه پارچه ای می باشد و از نفوذ گرد و غبار درشت به داخل موتور جلوگیری می کند.

فیلتر بهداشتی Hepa Clean و Nano Titanium

هیتاچی برای جارو برقی مدل CV-BA22 از فیلتر هپا و نانوتیتانیوم استفاده شده است. این فیلتر ها توانایی بالایی در جذب مواد معلق را دارند. همانطور که می دانید مواد معلق موجب حساسیت روی پوست می شوند. مخصوصا افراد مسن و یا کودکان به نسبت حساس تر هستند. فیلتر هپا و نانو تیتانیوم  کارایی بالایی در جذب مواد و گرد  غبار را دارند. در جاروبرقی از دو فیلتر استفاده می شود که یکی در جلوی موتور برای محافظت از موتور و دیگری برای جلوگیری از گرد و خاک بسیار ریز به داخل فضا به کاربرده می شود.

امکانات موجود در جاروبرقی هیتاچی CV-BA22

جاروبرقی هیتاچی CV-BA22 بسیار کاربر پسند است و کار با آن لذت بخش است. در آن از لوله تلسکوپی آلومنیومی استفاده شده است که می توان آن را برای جاروزدن بهتر متناسب با قد کاربر تنظیم کرد.  دستگیره آرگونومیک دارد و جاروزدن را آسانتر می کند. دارای لوازم همراه برای جارو زدن انواع سطوح است. این جاروبرقی دارای دکمه های برجسته می باشد و به راحتی می توان با لمس پا سیم را به صورت اتوماتیک جمع کرد و یا جاروبرقی را روشن و خاموش کرد. جاروبرقی هیتاچی CV-BA22 ساخت ژاپن می باشد و یکی از مدل هایی است که در میان کاربران بسیار محبوب می باشد.

 مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
سازنده
هیتاچی
مشخصات کلی
نوع
جاروبرقی
حداکثرقدرت
2200 وات
کیسه ای
ظرفیت کیسه
8 لیتر
نوع فیلتر
هپا/ نانوتیتانیوم
کنترل
روی جاروبرقی
جنس لوله تلسکوپی
آلومنیوم
طول سیم
5 متر
گواهینامهSLG
دارد
گواهینامه کاهش عوامل آلرژیزا
دارد
رنگ
قرمز و مشکی
وزن
5.6 کیلوگرم
ساخت
ژاپن
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha