جاروبرقی هیتاچی 2000 وات مدل CV-BA20V Hitachi Vacuum Cleaner 2000 W CV-BA20V

جاروبرقی هیتاچی 2000 وات مدل CV-BA20V
سازنده
هیتاچی
حداکثرقدرت
2000 وات
کیسه ای
کنترل
روی جاروبرقی
رنگ
قرمز و خاکستری
ساخت
ژاپن
۴/۳۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۵/۴
بازدید:
۳۴۹
تضمین اصالت:

جاروبرقی هیتاچی 2000 وات مدل CV-BA20V یک از جاروبرقی های قدرتمند و پر طرفدار هیتاچی است که اخیرا وارد بازار شده است. این جاروبرقی هر ویژگی مثبتی را دارد تا در نهایت فرایند جاروزدن بهتر صورت گیرد و کاربر رضایت کاملی را از آن داشته باشد. قدرت 2000 وات، ویژگی Auto Booster و یا Sandblower را شاید در برندی دیگر مشاهده نکنید اما هیتاچی در این جاروبرقی از آن ها استفاده کرده است. جاوربرقی هیتاچی CV-BA20 در دو رنگ تولید شده است که قرمز و خاکستری می باشد. لوله تلسکوپی آلومنیومی و یا کیسه قابل شستشو و... از ویژگی های دیگر موجود در این جاروبرقی می باشند.

عملکرد برعکس موتور

در جاروبرقی هیتاچی از ویژگی Sand Blower استفاده شده است که نظیر ان در هیچ جاروبرقی دیگر وجود ندارد. در این ویژگی موتور به صورت برعکس کار می کند و به جای مکش عملکرد دمندگی را انجام می دهد. در این جاروبرقی می توان کنارها را که جاور و یا پارویی به آن دسترسی ندارد با ویژگی دمنده، گرد و خاک را خارج کرده و بعد با مکش آن ها را جارو زد. هیتاچی برای سهولت بیشتر کاربر در جاروز زدن از این ویژگی استفاده کرده است.

افزایش قدرت موتور با Auto Booster

در جاوربرقی هیتاچی CV-BA20V از ویژگی Suction Booster استفاده شده است. این ویژگی قدرت موتور را در زمان جاروزدن افزایش می دهد. در ان کاربر با کشیدن کاب از جارو برقی به طرف خارج، اهرم داخلی به کیسه یک ضربه زده و گرد و خاک به پایین کیسه می افتند و راه برای مکش بیشتر باز می شود. هیتاچی کارایی این ویژگی را 150 درصد اعلام کرده است. بهترین ویژگی که در جاروبرقی هیتاچی وجود دارد همین است چون کاربر زیاد به پر بودن کیسه توجه نمی کند.

کیسه قابل شستشو در جاروبرقی هیتاچی

در جاروبرقی هیتاچی از کیسه 8 لیتری که 6 لیتر ظرفیت گرد و خاک را دارد استفاده شده است. این کیسه با هر کیسه ای دیگر در برند های دیگر متفاوت است. در این کیسه 2 لیتر فقط به ساخت و طراحی آن اختصاص داده شده است. در ان می توان کیسه را شستشو داد و برای بار ها از آن استفاده کرد. جنس کیسه پارچه ای می باشد و از نفوذ گرد و غبار درشت به داخل موتور جلوگیری می کند.

فیلتر بهداشتی Hepa Clean و Nano Titanium

هیتاچی برای جارو برقی مدل CV-BA20 از فیلتر هپا و نانوتیتانیوم استفاده شده است. این فیلتر ها توانایی بالایی در جذب مواد معلق را دارند. همانطور که می دانید مواد معلق موجب حساسیت روی پوست می شوند. مخصوصا افراد مسن و یا کودکان به نسبت حساس تر هستند. فیلتر هپا و نانو تیتانیوم  کارایی بالایی در جذب مواد و گرد  غبار را دارند. در جاروبرقی از دو فیلتر استفاده می شود که یکی در جلوی موتور برای محافظت از موتور و دیگری برای جلوگیری از گرد و خاک بسیار ریز به داخل فضا به کاربرده می شود.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
سازنده
هیتاچی
مشخصات کلی
نوع
جاروبرقی
حداکثرقدرت
2000 وات
کیسه ای
ظرفیت کیسه
8 لیتر
نوع فیلتر
تیتانیوم/ استاندارد
کنترل
روی جاروبرقی
جنس لوله تلسکوپی
آلومنیوم
طول سیم
5 متر
گواهینامهSLG
دارد
گواهینامه کاهش عوامل آلرژیزا
دارد
رنگ
قرمز و خاکستری
وزن
5.5 کیلوگرم
ساخت
ژاپن
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha