جاوربرقی هیتاچی 1800 وات مدل CV-BG18 Hitachi Vacuum Cleaner 1800 W CV-BG18

جاوربرقی هیتاچی 1800 وات مدل CV-BG18
سازنده
هیتاچی
حداکثرقدرت
1800 وات
کیسه ای
کنترل
روی جاروبرقی
رنگ
قرمز
ساخت
ژاپن
۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۱۴
بازدید:
۸۴
تضمین اصالت:

نقد و بررسی جاروبرقی هیتاچی مدل CV-BG18

یکی از بهترین برند هایی که جاروبرقی های با کیفیتی را روانه بازار می کند، هیتاچی می باشد. یکی از محصولات هیتاچی جاروبرقی CV-BG18 می باشد. جاوربرقی CV-BG18 توان 1800 وات را دارد و میزان صدای آن به صورت قابل ملاحظه ای کم می باشد. این جاروبرقی دارای رنگ قرمز است و بسیار خوش طرح و خوش ساخت می باشد. جاوربرقی هیتاچی CV-BG18 کیسه ی بوده و ظرفیت کیسه در آن 4.5 لیتر می باشد و ظرفیت کلی آن 6 لیتر است.در این جاروبرقی می توان کیسه را شستشو داد و به شورت مداوم استفاده کرد. جنس لوله و یا تیوب ان فلزی بوده و به صورت دو تکه می باشد. ویژگی پرتاب باد و یا عملکرد معکوس موتور را دارد ومی توان با آن کنار پنجره ها  ویا کنار درب ها را تمیز کرد. طول کابل برق آن 5متر است و تا 8.1 متر را می توان بدون جدا کردن دوشاخه از پریز برق جارو زد.

ویژگی Sand Blower

در جاروبرقی هیتاچی از ویژگی Sand Blower استفاده شده است که نظیر ان در هیچ جاروبرقی دیگر وجود ندارد. در این ویژگی موتور به صورت برعکس کار می کند و به جای مکش عملکرد دمندگی را انجام می دهد. در این جاروبرقی می توان کنارها را که جاور و یا پارویی به آن دسترسی ندارد با ویژگی دمنده، گرد و خاک را خارج کرده و بعد با مکش آن ها را جارو زد. هیتاچی برای سهولت بیشتر کاربر در جاروز زدن از این ویژگی استفاده کرده است.

افزایش قدرت مکش با کشیدن کابل برق

در جاوربرقی هیتاچی CV-BG18 از ویژگی Suction Booster استفاده شده است. این ویژگی قدرت موتور را در زمان جاروزدن افزایش می دهد. در ان کاربر با کشیدن کاب از جارو برقی به طرف خارج، اهرم داخلی به کیسه یک ضربه زده و گرد و خاک به پایین کیسه می افتند و راه برای مکش بیشتر باز می شود. هیتاچی کارایی این ویژگی را 150 درصد اعلام کرده است. بهترین ویژگی که در جاروبرقی هیتاچی وجود دارد همین است چون کاربر زیاد به پر بودن کیسه توجه نمی کند.

کیسه قابل شستشو

در جاروبرقی هیتاچی CV-BG18 کیسه طراحی 3 بعدی دارد و این نوع از طراحی برای افزایش توان موتور بسیار کاربردی می باشد. این نوع از طراحی اجازه ماندن گرد و غبار در بالای کیسه را نمی دهد و جلوی مکش موتور گرفته نمی شود. کیسه در این جاروبرقی قابل شستشو است و می تواند بار ها مورد استفاده قرار بگیرد. علاوه بر این که از لحاظ اقتصادی به صرفه است، می تواند از استفاده از کیسه های نامرغوب و ضعیف جلوگیری کند.  در این جاروبرقی نشانگر پر بودن کیسه وجود دارد و کاربر می تواند به آن توجه کرد و آن را خلی کند. در کل بهتر است هیچ وقت کیسه از نصف بیشتر پر نباشد.

ویژگی های جاروبرقی هیتاچی CV-BG18

در جاروبرقی هیتاچی CV-BG18 دسته ساده بوده و جنس لوله نیز فلزی با طراحی دوتکه می باشد. جنس لوله خرطومی از پلاستیک مرغوب است و ویژگی عدم تا شدن را دارد و می توان آن را 360 درجه چرخانده بدون اینکه تا شود. دارای چرخ خای بزرگ است که حمل آن را آسان کرده است. کیسه قابل شستشو، ویژگی افزایش توان مکش، ویژگی پرتاب باد، طراحی زیبا، دکمه های خوش کارکرد، وزن کم، توان بالا و... از ویژگی های بارز اسن جاروبرقی می باشد.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
سازنده
هیتاچی
مشخصات کلی
نوع
جاروبرقی
حداکثرقدرت
1800 وات
کیسه ای
ظرفیت کیسه
6 لیتر
نوع فیلتر
تیتانیوم/ استاندارد
کنترل
روی جاروبرقی
جنس لوله تلسکوپی
فلزی
طول سیم
5 متر
گواهینامهSLG
دارد
گواهینامه کاهش عوامل آلرژیزا
دارد
رنگ
قرمز
وزن
4.5 کیلوگرم
ساخت
ژاپن
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha