یخچال فریزر ساید بای ساید پاناسونیک مدل NR-BS60MS Hitachi Side By Side Refrigerator NR-BS60MS

یخچال فریزر ساید بای ساید پاناسونیک مدل NR-BS60MS
نوع یخچال
ساید بای ساید
مدل یخچال
NR-BS60MS
ظرفیت
527 لیتر
رنگ یخچال
نقره ای
طراحی
ساید بای ساید دو درب
قابلیت بدون برفک
۲۷/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۲۲
بازدید:
۲۳۹
شناسه کالا:
1326549713253
تضمین اصالت:

بدون شک پاناسونیک محصولات فوق العاده با کیفیتی را روانه بازار کرده است و یخچال فریزر ساید بای ساید NR-BS60MS از بهترین های این شرکت می باشد. در این یخچال فریزر طراحی منحصر به فرد ساید بای ساید به کار رفته است که در آن یخچال در سمت راست و فریزر در سمت چپ قرار دارد. رنگ ان نقره ای است که با هر دکوراسیونی سازگاری خواهد داشت و موجب ایجاد جذابیت فوق العاده ای می شود. در ان ظرفیت 527 لیتر می باش. از این یمزان از ظرفیت سهم بیشتری به یخچال اختصاص داده شده است. پاناسونیک برا این یخچال فریزر از سیستم سرمایش هوای چند منظره استفاده کرده است که همه مواد غذایی داخل آن یک دما را تجربه می کنند. کشو ها و طبقه ها در آن متعدد بوده و می توان هر ماده غذایی را در یک طبقه قرار داد. این یخچال فریزر آبریز ندارد و یخساز آن هم در داخل فریزر واقع شده است. دارای سیستم انجماد سریع می باشد یعنی می توان در صورت تنظیم دما،  خیلی سریع مواد غذایی را منجمد کرد. 

طراحی در یخچال فریزر پاناسونیک BS69

از آنجا که طراحی ساید بای ساید خواهان زیادی دارد شرکت های سازنده یخچال فریزر هم تمایل زیاد به طراحی یخچال فریزر های خود به صورت ساید بای ساید را دارند. یخچال فریزر پاناسونیک با طراحی ساید بای ساید تولید شده است. از آنجا که یخچال فریزر های ساید بای ساید ظرفیت کمتری را برای فریزر دارند اما یخچال فریزر پاناسونیک دارای ظرفیت نسبتا زیاد است. در آن دستگیرده ها میله ای و عمودی هستند. پنل کنترل  بر روی درب فریزر قرار دارد و به صورت لمسی دیجیتال با رنگ دیجیت آبی است. طبقه ها و قفسه ها در این یخچال فریز زیاد مو متنوع است که برای تخم مرغ، لبنیات، میوه و سبزی و... از طبقه های اختصاصی استفاده شده است. فریزر هم دارای انواعی از طبقه و قفسه است که بر روی درب آن هم از طبقه هایی استفاده شده است که می تواند کاربردی باشند. در آن آبریز و وجود ندارد و یخساز هم داخل فریزر قرار گرفته است. 

سیستم سرمایش هوای چند منظوره در یخچال فریزر BS60MS

سیستم سرمایش در این یخچال فریزر از نوع هوای چند منظوره است. در آن هوای سرد به صورت یک دست به داخل یخچال فریزر راه پیدا می کند. زمانی که درب یخچال را باز می کنید فورا هوای سرد جای گزین هوای تلف شده می شودکه  به همین واسطه به آن هوای چند منظوره می گویند.  معمولا در یخچال فریزر پاناسونیک هر ماده غذایی یک دما را تجربه می کند. برای نمونه میوه و سبزی می توانند هوای سرد با رطوبت بالا را داشته باشند. کناره های درب با عایق سیکلوپنتان پوشش داده شده است که از هدر روی هوای سرد جلوگیری می کند.

فیلتر بهداشتی در یخچال فریزر پاناسونیک NR-BS60MS

فیلتر بهداشتی در هر یخچال فریزری می تواند تاثیر زیادی را در نگهداری مواد غذایی را داشته باشد. در بسیاری از موارد به فیلتر بهداشتی توجه نمی شود. مواد غذایی داخل یخچا از خود باکتری هایی را پخش می کنند و یا باکتری هایی بر روی آن ها ایجاد می شود. این باکتری ها باید از یخچا ل فریزر حذف شوند. معمولا برای حذف و از بین بردن آن ها از فیلتر بهداشتی استفاده می شود. فیلتر بهداشتی در این یخچال فریزر Pure N Fresh است. تا 99 درصد از باکتری ها را به خود جذب می کند. بودی بد یخچال هم به واسطه این باکتری ها به وجود می اید که فیلتر بهداشتی از طرف دیگر وجب از بین بردن بوی بد یخچال فریزر می شود.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

لیست قیمت یخچال فریزر های موجود در فروشگاه مجی کالا

ویژگی های فنی
نوع یخچال
ساید بای ساید
مدل یخچال
NR-BS60MS
ظرفیت
527 لیتر
رنگ یخچال
نقره ای
طراحی
ساید بای ساید دو درب
مشخصات یخچال
تعداد طبقات درب
5
تعداد طبقات
4
تعداد کشو
2
کشوی میوه و سبزیجات
جهت باز شدن درب
سمت راست
لامپ یخچال
LED
مشخصات فریزر
تعداد طبقات فریزر
4
تعداد طبقات درب فریزر
4
تعداد کشو
2
قابلیت بدون برفک
جهت باز شدن درب فریزر
سمت چپ
سایر مشخصات یخچال و فریزر
هشدار بازماندن درب
یخساز خودکار
انجماد سریع
آبریز
گاز مبرد
R410a
سیستم خنک کننده
هوای چند منظوره
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
دیجیتالی لمسی
قفل کودک
ظرفیت کل به لیتر
527 لیتر
ارتفاع
1788 میلیمتر
عمق
745 میلیمتر
پهنا
895 میلیمتر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha