یخچال فریزر هیتاچی 28 فوت مدل RV760PUK7K Hitachi Refrigerator 28 Ft RV760PUK7K

یخچال فریزر هیتاچی 28 فوت مدل RV760PUK7K
۲۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۵/۴
بازدید:
۶۲۶
شناسه کالا:
1543218632149

یخچال فریزر هیتاچی RV760 مدل RV760PUK7K یکی از بهترین یخچال فریزر های هیتاچی است  که با ویژگی و قابلیت هایی منحصر به فرد روانه بازار شده است. در این یخچال فریزر ظرفیت برابر با 28 فوت و یا 510 لیتر می باشد. این یخچال فریزر دارای طراحی بالا و پایین است و فریزر ان در بالای یخچال قرار گرفته است. این یخچال فریزر  از کشویی مخصوص برای میوه و سبزیجات برخوردار است که در آن دما در یک رنج ثابت و ایده آل نگه داشته می شود تا سبزی و کمیوه ها تازگی همیشگی خود را داشته باشند. یخچال فریزر هیتاچی RV760 از گاز R600a برای سرمایش استفاده می کند. این گاز قدرت انبساط پذیری بالایی را دارد و می تواند سردکنندگی را برای موتور آسان تر کند. در این یخچال فریزر از  طبقه ها و کشو هایی متعدد استفاده شده است. در آن جنس کشو ها از شیشه حرارت دیده می باشد. در این یخچال فریزر از آبریز و یخساز استفاده نشده است. . یخچال فریزر هیتاچی RV760 از سیستم سرمایش چند منظوره برخوردار است که در آن مواد غذایی همیشه یک رنج دمایی برخوردار خواهند. بود. برای عایق بندی بین بیرون و داخل یخچال از عایق سیکلوپنتان استفاده شده است که اختلاف دمای بیرون و داخل یخچال را افزایش می دهد. هیتاچی یخچال فریزر های زیادی را روانه بازار کرده است که مدل RV760PUK7K یکی از بهترین مدل های آن می باشد.

یخچا فریز هیتاچی

این یخچال فریزر به صورت بالا و پایین می باشد و در آن فریزر در بالا قرار گرفته است. یخچال فریزر هیتاچی RV760 دارای طراحی بسیار جذاب و خواستنی است. در این یخچال فریزر از آبریز و یخساز استفاده نشده است و توجه به آن حجم زیادی از یخچال فریزر در اختیار  کاربر قرار می گیرد. گاز R600a در آن به کار رفته است که به انرژی کمتری برای انبساط نیاز دارد و موتور را کمتر مستلک می کند. 

سیستم سرمایش در یخچال فریز هیتاچی

هیتاچی از سیستم سرمایش هایی مختلفی استفاده می کند اما برای این یخچال فریزر از سیستم سرمایشی هوای چند منظوره استفاده کرده است. این سیستم سرمایشی فوق العاده بوده و کارایی سردکنندگی بالایی را دارد. در این یخچال فریز هوای سرد به صورت 3 بعدی در فضای داخل آن پخش می شود و همزمان همه مواد غذایی یک دما را تجربه می کنند. برای میوه و سبزیجات از یک محفظه مخصوص استفاده شده استکه ویژگی Total No crisp را دارد. یعنی در آن میوه ها و سبزیجات یخ نزده و یا خراب نمی شوند. در آن از طبقه هایی متعدد استفاده شده است که انتخاب های کاربر برای چینش مواد غذایی را افزایش می دهد.

 

نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha