کولر گازی 32000 جنرال T3 لبخندی سرد و گرم R410a مدل GNR-32GW N general Air Conditioner 32000 BTU T3 Hot and Cold R410a GNR-32GW N

کولر گازی 32000 جنرال T3 لبخندی سرد و گرم R410a مدل GNR-32GW N
سازنده
جنرال
مدل
GNR-26GW N
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
ریموت کنترل
۱۶/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۴/۲
بازدید:
۲۱۳
شناسه کالا:
1442314527820

کولر گازی جنرال 32000 مدل GNR-32GW N دارای قابلیت های منحصر به فرد است و یکی از بهترین های موجود در بازار می باشد. البته بهتر بودن آن فقط تعریف نیست و در ادامه دلایل محبوبیت این کولر گازی را بیان می کنیم . در این کولر گازی از طرح لبخندی استفاده شده است و جذابیت خاص خود را دارد. در وسط آن از پنل دیجیتالی استفاده شده است که می تواند در هر لحظه شما را از دما و یا تنظیمات آن، آگاه کند. کولر گازی 32000 جنرال لبخندی دارای رده اب و هوایی T3 می باشد و می تواند در مناطق گرمسیری کارای فوق العاده ای را داشته باشد. این کولر گازی موتور روتاری را استفاده می کند که کصرف کم انرژی و دوام بالای آن از جمله ویژگی های فوق العاده می باشد. این کولر گازی قدرت پرتاب باد تا 15 متر دارد و برای یک فضای بیشتر از 24 متر به خوبی جوابگو خواهد بود. قسمت داخلی یا همان اسپلیت از پلاستیک و قسمت خارچی از فلز ساخته شده است.

 

 کولر گازی جنرال 32000 لبخندی T3

در این کولر گازی موتور روتاری عمل سرد کنندگی را انجام می دهد. در آن به نسبت میزان استهلاک موتور کم بوده و دوام بالایی را خواهد داشت. این کولر گازی از گاز R410a و روغن سنتتیک استفاده می کند که در نوع خود بی نظیر می باشد. خوشبختانه کولر گازی جنرال 32000 در شرایط سخت آب و هوایی و فشار زیاد کار می کند و می تواند عملکرد سرد کنندگی خود را حفظ کند.

 

روغن سنتتیک در کولر گازی جنرال R410 لبخندی

در کولر گازی از دو روغن برای موتور استفاده می شود. روغن سنتتیک به نسبت روغن مینرال کارایی بیشتر را دارد و از گرم شدن بیشتر از حد کنداسور جلوگیری می کند. روغن مینرال دیرتر روی روال کار می افتد و موتور باید بیشتر کار کند تا آن را حل کند و به دمایی برساند تا کارایی داشته باشد. کولر گازی با روغن سنتتیک خیلی سریع به کارایی قابل خود می رسد.

 

امکانات موجود در کولر گازی جنرال T3 لبخندی

گاز R410a خود یکی از امکانات در کولر گازی است چرا که بهترین و بیشترین کارایی را دارد و بسیار ایده ال زیست محیطی است. در آن از ریموت برای تنظیمات کولر استفاده می شود. این کولر گازی دارای توری های نازک برای جذب گرد و غباراست فیلتر بهداشتی دارد و می تواند موادمعلق و آلرژی را به دام بیندازد. میزان صدای آن کمتر از 55 دسیبل می باشد. صدای پنل داخلی آن 32 تا 40 دسیبل می باشد. 5 متر طول کابل برق و 5 متر طول لوله مسی ان می باشد. عملکرد بی صدا و یا حالت خواب دارد. تنظیم زمان 24 ساعته دارد ئ سرعت فن را می توان در سه حالت کم ، زیاد و متوسط را تنظیم کرد. 

لیست قیمت کولر گازی موجود در فروشگاه مجی کالا

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
جنرال
مدل
GNR-26GW N
سری
لبخندی T3 با گاز R410a
نوع دستگاه
کولر گازی اسپلیت سرد و گرم
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
اینورتر
عملکرد
سرد و گرم
تروپیکال
قدرت پرتاب باد
15 متر
رده مصرف انرژی
A
امکانات
ریموت کنترل، لوله مسل 5 متر، کابل برق 5 متر
صفحه نمایشگر
تعداد پنل
1
کابل برق
اقلام همراه
لوله مسی
پیچ های اتصال
فیلترها
فیرت بهداشتی
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha