کولر گازی 28000 جنرال T3 مدل GNR-28K-SA General Air Conditioner 28000 Btu GNR-28K-SA

کولر گازی 28000 جنرال T3 مدل GNR-28K-SA
سازنده
جنرال
مدل
GNR-28K-SA
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
ریموت کنترل
۱۵/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۲۲
بازدید:
۲۴۰

جنرال یکی از شرکت های معتبر تولید کننده انواعی از کولر گازی اسپلیت و داکت اسپلیت می باشد. اخیرا این شرکت کولرگازی مدل GNR-28K-SA را روانه بازا کرده است که مقداری پیشرفته تر و متفاوت از مدل های قبلی است. در این کولر گازی ظرفیت برابر با 28000 BTU می باشد که می تاند فضای بیشتری را به نسبت کولر گازی 24000 پوشش دهد. این کولر گازی قابلیت سرد و گرم را دارد یعنی در همه فصول می توان از آن استفاده کرد. این کولر گازی از دو تکه تشکیل شده است که به آنها یونیت داخلی و یونیت خارجی می گویند. در این کولر گازی یونیت داخلی از پلاستیک و یونیت خارجی از فلز ساخته شده است. یونیت خارجی آن در برابر  عوامل محیطی مانند رطوبت بسیار مقاوم بوده و دچار خورندگی نمی شود.  کلاس اب و هوایی در آن T3 بوده و برای مناطق گرم و حاره ای هم می توان از آن استفاده کرد. در این کولر گازی موتور روتاری به کار گرفته شده است که تا دمای 60 درجه سانتیگراد می تواند بالاترین کاربرد و کارایی را داته باشد. در برابر منجمد شدن گاز هم مقاومت می کند یعنی برای مناطق سردسیر هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این کولر گازی طراحی زیبایی دارد و باد را به چهاد طرف پرتاب می کند. در آن از گاز R410a استفاده شده است که بسیار کاربردی است و انبساط پذیری بالایی را دارد.

ظرفیت 28000 پوشش فضای بیشتر

در این کولرگازی ظرفیت 28000 BTU است می تواند برای فضای بزرگتری استفاده شود. اگر این کولر گازی را با ظرفیت 24000 مورد مقایسه قرار دهیم باید عنوان کنیم که به اندازه 4000 اختلاف در ظرفیت وجود دارد . خوب در نتیجه آن برای فضای مخصوص و مناسب می توان از این کولر گازی استفاده کرد چون لازم نیست تا از کولر گازی 30000 استفاده شود که هزینه زیادی را دارد و از طرفی کولر گازی 24000 برای آن فضای مورد نظر شاید جوابگو نباشد. جنرال این بار این کولر گازی را متفاوت و با ظرفیتی برابر با 28000 تولید کرده است. کاربر باید متناسب با فضای خود کولر گازی را خریداری کند. چون ظرفیت بیشتر به معنی هزینه بیشتر و از طرفی ظرفیت کمتر به معنی هدر دادن هزینه است چون جوابگوی فضا نخواد بود.

رده اب و هوایی در کولر گازی

هر کولر گازی با یک رده اب و هوایی تولید می شود. رده اب و هوایی را نوع موتور و گاز مبرد و یا سرد کننده آن تعیین می کند. برای نمونه کولرگازی که رده اب و هوایی T3 را دارد ، دارای موتوری است که در آب و هوای گرم و حاره ای هم عملکرد مناسبی را دارد. بنابراین کابری که می خواهد از کولر گازی در منطقه گرمسیری استفاده کند طبیعتا نباید از کولر گازی با رده آب و هوایی t1 و یا t2 استفاده کند. کلاس آب و هوایی این کولر گازی T3 می باشد و در مناطق گرم سری کشور بدون افت کارایی می تواند قابلیت فوق العاده ای را به نمایش بگذارد.

کمپرسور روتاری

کولر گازی یا کمپرسور روتاری دارد و یا از کمپرسور پیستونی استفاده می کند. معمولا کمپرسور روتاری معمول تر بوده و استهلاک کمتری را دارند. اما کمپرسور های پیستونی سنگین تر بوده و معمولا برای ظرفیت های بیشتر به کاربرده می شوند. این نوع از کمپرسور طول عمر و کارایی بالایی را دارد و می تواند در آب و هوای گرم و یا سرد هم کار کند. دمای بهینه کارکرد این کولر گازی برابر با 60 درجه می باشد که در تمام مناطق کشور جوابگو خواهد بود.

 

 

 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
جنرال
مدل
GNR-28K-SA
سری
طرح دیجیتال
نوع دستگاه
اسپلیت دیواری
ظرفیت سرمایش
28000
ظرفیت گرمایش
28000
نوع کمپرسور
روتاری
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
اینورتر
عملکرد
سرمایشی، گرمایشی
تروپیکال
گاز خنک کننده
R410a
صفحه نمایشگر
تعداد پنل
تک پنل
کابل برق
اقلام همراه
لوله مسی
پیچ های اتصال
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha