کولر گازی 12000جنرال شکار طرح لبخندی گاز R22 مدل GNR-12WN General Air Conditioner 12000 R22 GNR-12WN

کولر گازی 12000جنرال شکار طرح لبخندی گاز R22 مدل GNR-12WN
سازنده
جنرال
مدل
GNR-12GWN
ظرفیت BTU/h
12000
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
ریموت کنترل
۷/۳۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۵/۱۱
بازدید:
۵۵۷

کولر گازی جنرال لبخندی با کل ظرفیت 12000 بی تی یو و طراحی زیبا از محصولات شرکت جنرال است که مخاتبان زیادی داشته است. در صنعت کولر گازی شرکت جنرال به صورتی رقابتی عمل کرده و واقعا در این زمینه در تاپ کمپانی های سازنده قرار گرفته است. طرح این کولر گازی لبخن بوده و قابلیت های زیادی مانن سرمایش و گرمایش، Speed Fan و .... رادارد. از این کولر گازی برای تمام فصول سال استفاده می شود.  سیستم آن قدرتمند بوده و سروصدای کمی دارد. قسمت بیرونی آن به وسیله ی محافظ فلزی در برابر باران و گرد و غبار در امان است. از حالت توربو Turbo پشتیبانی کرده و می توان سرعا آن را تنظیم کرد. توری های ریزی در مجاری آن به کار گذشته شده است، تا تمام گرد و غبار را جذب کرده و بتوانیم هوای سالم و تصفیه شده از آلودگی ها را استشمام کنیم. می توان دریچه ها را در چهار جهت اصلی تنظیم کرد و تنظیم جهات انتخابی به وسیله ی ریموت کنترل انجام می شود. از گاز مبرد  آرگون 410 در آن استفاده شده است و کارایی فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشته است.

کولر گازی جنرال لبخنی 30000 gnr-30gwn

اگر بخواهیم اقتصادی به نیاز های زندگی بپردازیم ، می توان گفت کولرگازی های جنرال از مقرون به صرفه ترین ها هستند. جدا از این ویژگی مثبت، امکانات زیادی در آنها به کار گرفته شده است. نیاز های بشر با آمدن فصل ها متفاوت می شود مثلا در فصل سرما به گرما و در فصل گرم به سرما نیاز داریم. وسایل سرمایش قدیمی دیگر منسوخ شده و کارایی و کاربرد آنها کاهش یافته است و جای آن وسایل پیشرفته و کاربردی وارد عرثه ی بازار شده و در خدمت بشیرت هستند.

 

 راحتی زندگی با gnr30gwn

طراحی GNR-12GWN

طراحی وسایل مورد استفاده بسیار مهم است بعد از نصب کردن یک کولر گازی قسمت داخلی آن که در داخل اتاق نصب می شود بسیار حائز اهمیت چون مدام و به صورت پیوسته در معرض دید است. طرح لبخندی کولر گازی جنرال به وسیله یک نوار استیل انجام شده است و یک پنل در وسط آن قرار دارد و نمای آن را بسیار زیبا کرده است. نمایشگر آن به صورت نیم دایره بوده و رقص نور با نور های اب و سبز بر روی نمایشگر دارد. نصب و راه اندازی آن راحت و تمام وسایل مورد نیاز را به همراه دارد.

موتور روتاری gnr30gwn

موتور کمپرسورGNR-12GWN

کمپرسور های روتاری جای موتور های  قدیمی را گرفته اند و مصرف انرژی و نویز یا سروصدای کمتری دارند مصرف انرژی، سروصدای کم، راحتی کار توسط کاربر و طول عمر بیشتر از ویژگی های این مدل کولر گازی است که مخاطبان زیادی دارد. این موتور از برق تک فاز بهره می گیرد که می توان در هر جای کشور از آن استفاده کرد.

 

lموتور کم مصرف gnr30gwn

متراژ پشتیبانی GNR-12GWN

در هنگام خرید کولر گازی نکته ای بسیار اهمیت دارد و باید به آن توجه کرد متراژی است که کولر می تواند به صورت بهینه ای پشتیبانی کند. اگر ظرفیت کولر کمتر از حد لازم باشد در واقع هزینه ی بیخود کرده اید و اگر ظرفیت آن بالاتر از حد باشد حتی با دور کند آن یخ می زنید. حالت توربو Turbo به شما این امکان را می دهد تا زمانی که در یک روز تابستانی به خانه بر میگرده آن را فعال کرده و سرمایش سریع آن اتاق را خیلی زود سرد می کند. 

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
جنرال
مدل
GNR-12GWN
سری
طرح لبخند
نوع دستگاه
اسپلیت دیواری
ظرفیت BTU/h
12000
ظرفیت سرمایش
12000BTU/hr
ظرفیت گرمایش
12500BTU/hr
نوع کمپرسور
روتاری
کلاس منطقه آب و هوایی
گرم و حاره ای T3
عملکرد
سرمایشی، گرمایشی
تروپیکال
گاز خنک کننده
R22
صفحه نمایشگر
کشور سازنده
تایلند
تعداد پنل
تک پنل
اقلام همراه
لوله مسی
پیچ های اتصال
ریموت کنترل
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha