ماشین ظرفشویی دوو 14 نفره مدل DWD-M1411 Daewoo Dishwasher 14 Persons Capacity DWDF1411

ماشین ظرفشویی دوو 14 نفره مدل DWD-M1411
سازنده
دوو
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A++
رنگ
سفید
سبد کارد و چنگال
تعداد طبقه
2 طبقه
۱۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۴/۲
بازدید:
۴۰۱

ماشین ظرفشویی دوو مدل DWDM1411 دارای رنگ سفید و طراحی زیبا می باشد. در این ماشین ظرفشویی از ویژگی ها و امکاناتی کاربردی استفاده شده است که رضایت کاربر را در پی دارد. این ماشین ظرفشویی دارای ظرفیتی 14 نفره است و برای یک خانواده پرجمعت به خوبی جوابگو می باشد. در این ماشین ظرفشویی از موتوری کارای و قدرتمند استفاده شده است که هم استهلاک کمی دارد و میزان مصرف انرژی در آن پایین می باشد رده انرژی مصرفی در این ماشین ظرفشویی برابر با ++A می باشد. مصرف آب در این ماشین ظرفشویی برابر با 11 لیتر در هر فرایند شستشو می باشد که به نظر می رسد مصرف آب و انرژی در آن بهینه شده باشد. در آن 2 طبقه وجود دارد که می توان انواعی از ظروف و با هر اندازه را در آن جایی داد چراکه طبقه های آن قابل جابه جایی در راستای عمودی هستند. در این ماشین ظرفشویی از آپشن هایی کاربردی مانند شستشوی نیم بار و یا تاخیر در فرایند شستشو استفاده شده است که به تناسب آن می توان از این ماشین ظرفشویی در طول وعده های غذایی استفاده کرد. برنامه های ان متنوع بوده و کاربر می تواند از میان آنها انتخاب کند.

طراحی در DWD-M1411

 یکی از گزینه هایی که در همان نگاه اول به چشم می خورد رنگ سفید صدفی این ماشین ظرفشویی است. در آن از پنلی بر روی درب ماشین ظرفشویی استفاده شده است که این پنل دیجیتال بوده و می توان از طیق آن برنامه ها را  و زمان باقی مانده فرایند شستشو را مشاهده کرد. در ماشین ظرفشویی دوو مدل DWD-M1411 از 2 طبقه استفاده شده است که ظروف بزرگ در طبقه اول و ظروف متوسط در طبقه دوم و ظروف ریز در سبد مخصوص قرار می گیرند. برای کارد و چنگال می توان از سبد مخصوص استفاده کرد. جنس قسمت داخلی ماشین ظرفشویی دوو از استیل ضد زنگ می باشد که به سختی خوردگی و زنگ زدگی بر می دارد.

مصرف آب و انرژی در DWD-M1411

مصرف انرژی برای یک دستگاه و یا وسیله خانگی مهم است چر که در دراز مدت می تواند یا صرفه جویی اقتصادی را موجب شود و یا اینکه با مصرف زیاد هزینه های زیادی را برای کاربر ایجاد کند. خوشبختانه در این ماشین ظرفشویی مصرف کم است یعنی هم آب و هم برق مصرف بهینه و ایده آلی را دارند به گونه ای که با خرید این دستگاه در اصل صرفه جویی اقتصادی شده است.  قیمت ماشین ظرفشویی دوو مدل DWD-M1411 نسبت به مدل ها و یا برند های دیگر پایین است و در عین حال کارایی آن با برند  های دیگر برابری می کند. در این ماشین ظرفشویی مصرف اب برابر با 11 لیتر و مصرف انرژی رده ++A را دارد.

شستشوی نیم بار Half Load

 این ویژگی در ماشین ظرفشویی دوو DWD-M1411 می تواند بسیار کاربردی باشد. اکثر کاربران و یا خریداران ماشین ظرفشویی برای این آپشن سوال می کنند. در این ویژگی می توان تعداد کمی از ظرف ها را در ماشین ظرفشویی قرار داد تا مورد شستشو قرار بگیرند. در واقع از این ماشین ظرفشویی می توان برای شستن ظرف های هر وعده  غذایی استفاده کرد. در این ماشین ظرفشویی مصرف آب . انرژی و حتی زمان هم در رنجی ایده آل خواهد بود و می توان گفت که کلا با شستشوی ظرف ها با دست میشود خداحافظی کرد. شستشوی نیم بار با آپشنی به نام Half Load می تواند فعال شود. در این ویژگی آب و انرژی کمتر مصرف می شود.

شستشو با تاخیرDelay End

همانند شستشوی نیم بار این برنامه هم کاربردی در جهت رفاه کاربر و همچنین کم شدن مصرف آب و انرژی دارد. در این برنامه می توان ظرف ها در ماشین ظرفشویی قرار داد و زمان تاخیر را تعیین کرد و سپس زمان تاخیر شمارش معکوس شده و در پایین که ماشین ظرفشویی به صورت اتوماتیک شروع به شستن ظرف ها می کند. می توان زمان شستشو را به ساعات شیفت اول یعنی صبح به تعویق انداخت که در این صورت میزان انرژی مصرفی کاهش می یابد. البته در این ماشین ظرفشویی میزان صدا برابر با 46 دسیبل است که هیچ گونه صدا و یا مزاحمتی ایجاد نمی کند.

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
دوو
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A++
رنگ
سفید
صفحه نمایش دیجیتال
سبد کارد و چنگال
کلاس خشک کن (از A بالاترین تا D پایینترین)
A
رنگ سبد ها
آبی کبالتی
تعداد برنامه انتخابی اضافه شستشو
6 عدد
میزان مصرف آب
11 لیتر
میزان صدا
46 دسی بل
سبد هوشمند تاشو
تمیز کردن خودکار ماشین ظرفشویی
شاخص زمان باقی مانده
فیلتر سه گانه
تعداد طبقه
2 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha