ماشین ظرفشویی دوو 14 نفره DWDF1413 Daewoo Dishwasher 14 Persons Capacity DWDF1412

ماشین ظرفشویی دوو 14 نفره DWDF1413
سازنده
دوو
ظرفیت
14 نفر
رده مصرف انرژی
A+
رنگ
نقره ای
موتور اینورتر بدون تسمه
سبد کارد و چنگال
ساخت
کشور کره جنوبی
۱۱/۳۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۲۲
بازدید:
۷۹۹

ماشیی ظرفشوی دوو 14 نفره DWDF1413 دارای ظرفیت 14 نفر و تعداد قفصه های آن 3 عدد است. از روش Condensation  برای خشک کردن استفاده می کند. این ظرفشویی 8 برنامه شستشو دارد که 6 عدد آن برای مصرف و میزان آب به کار می رود. DWDF1413 مجهز به سیستم گرما بوده و به صورت خود کارآب لازم برای شستشو را گرم می کند. این  ظرفشویی در رنگ نقری وارد بازار شده است و ساخت کشور کره ی جنوبی می باشد که در ادامه به جزئیات آن می پردازیم.

محصولات خانگی که هر روز وارد بازار می شوند، نتنها کار را برای ما آسان می کنند بلکه جذابیت خاصی به زندگی روزمره ی ما می بخشند و اما انتظارات ما گاهی فراتر از عملکرد این محصولات ساخت دست بشر است، بنابراین شرکت های تولید کننده ی محصولات خانگی به صورت رقابتی کار می کنند تا با اضافه کردن ویژگی های متمایز در فروش وسایل تولید شده و اعتبار خویش پیشی گیرند.  ظرف شویی دوو DWDF1413 شستشوی سریع ظرف ها و قابلیت هایی همچون ضد لکه بودن را برای شما به ارمغان می آورد. شما ظرف ها را داخل ظرفشویی قرار می دهید و بعد از بستن درب و زدن دکمه ی استارت دیگر کاری با آن ندارید مگر وقتی که کار آن تمام شود. بعد از خشک کردن ظرف ها را بیرون آورده و مدتی صبر می کنید تا درب باز بماند و هوا و رطوبت آن خارج شود. این ظرفشویی از طرفی دارای قفل کودک بوده و برای امنیت دستگاه می توانید از آن استفاده کنید.

مصرف انرژی از دیگر گزینه هایی است که باید به آن توجه کنید. شاید از اول زیاد مهم به نظر نرسد و شما به صورت نا آگاهانه خرید کنید و قبض ها جیب شما را خالی کنند. برچسب مصرف انرژی آن A+است و میزان نویز تولید شده 52 دسیبل است که صدای آن نسبتا کم است. این دستگاه تا حدود 150 تکه ظرف در اندازه های مختلف را شستشو می دهد و شما می توانید قفسه های آن را مطابق نیاز خود جابه جا کرده و استفاده ی بهینه از فضای داخل آن را داشته باشید. طراحی زیبا با رنگ نقره ای آن ادغام شده و جذابیت خاصی به واسطه ی سادگی در طراحی فراهم می آوردقابلیت ها و کارایی های مختلفی برای این ظرفشویی در نظر گرفته شده است. ظرفیت 14 نفره برای هر خانواده  از کم جمعیت تا پرجمعیت و مهمانی های بزرگ را پشتیبانی می کند و این به واسطه سبد های هوشمند تاشو و قابلیت تنظیم ارتفاع آن ها است. از طرفی قابلیت تاخیر در زمان شستشو  به شما کمک می کند تا هر زمان که میل دارید عم شستشو را برای شما انجام دهد، مثلا برای ساعات کم مصرف شبانه روز آن را به تاخیر بیندازید.  برنامه های شستشو و قابلیت شستشوی سریع از دیگر ویژگی های آن است که در این ظرفشویی قرار گرفته و در آشپزخانه یار و هم دم کدبانوی خانه خواهد بود.

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
دوو
ظرفیت
14 نفر
رده مصرف انرژی
A+
رنگ
نقره ای
صفحه نمایش دیجیتال
موتور اینورتر بدون تسمه
برنامه بخارشوی
سبد کارد و چنگال
کلاس خشک کن (از A بالاترین تا D پایینترین)
تعداد برنامه اصلی شستشو
8
میزان صدا
52 دسی بل
سبد هوشمند تاشو
تمیز کردن خودکار ماشین ظرفشویی
شاخص زمان باقی مانده
شستشوی اتوماتیک
ابعاد
عرض 598 × عمق 615 × ارتفاع 845 میلیمتر
وزن
50 کیلوگرم
ساخت
کشور کره جنوبی
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha