جاروبرقی بوش BSGL5PRO5 با قدرت 700 وات Busch Vacuum Cleaner BSGL5PRO5

جاروبرقی بوش BSGL5PRO5  با قدرت 700 وات
سازنده
بوش
حداکثرقدرت
700 وات
کیسه ای
کنترل
روی جارو
رنگ
مشکی
ساخت
آلمان
۵/۴۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۴/۲
بازدید:
۴۹۸

جارو برقی بوش داری قدرت 700 وات است. طراحی بسیار زیبا و کارایی فوق العاده در کنار سروصدای کم از ویژگی های بارز این جارو برقی است. قابلیت مصرف انرژی کم در کنار قدرت زیاد تمیز کاری خاصی را ارائه می دهد.  طول عمر زیادی دارد. کابل برق آن 5 متر طول را داشته که با لوله ی مکش تا شعاع 15 متر تحت پوشش قرار می دهد. فیلتر قابل شستشوی Hepa قابلیت ضد آلرژی را دارد. گرد و غبار ناسالم و آلرژی زا را توسط این فیلتر از هوا به راحتی حذف می شود.

bsgl5pro5

طراحی 

این جارو برقی از مواد اولیه ی مرغوب ساخنه شده و طراحی زیبایی دارد. کنترل آن بر روی جارو برقی قرار گرفته و کارایی فوق العاده ای دارد. یک نوار پلاستیکی دور جارو را فرا گرفته تا از آسیب زدن به مبل ها و دیگر وسایل هنگام جاروزدن جلوگیری شود. رنگ آن مشک که با یک آستر مقاوم از جنس تیتانیوم پوشیده شده است تا از خط و خراش بدنه ی آن هنگام برخورد با آشیا جلوگیری به عمل آورده شود. ویژگی بارز دیگری که جارو برقی  BSGL5PRO5 دارد جنس لوله ی مکش آن است. این لوله از جنس کتان بوده و قابل انعطاف است و از طرفی جارو زدن که خود کار سختی محسوب می شود با این ویژگی جذاب خواهد شد. جنس لوله تلسکوپی آن از استیل زد زنگ است که خاصیت اولیه خود را حفظ کرده و در برابر زنگ زدگی و کاهش کارایی مقاوم است. طراحی کیسه به گونه ای است که حتی زمانی که کیسه پر است کارایی آن تا 60 درصد نسبت به کیسه های معمولی بیشتر باشد.

bsgl5pro5

سیستم قدرت چهار گانه

این سیستم مخصوص شرکت بوش بوده و این کمپانی از این ویژگی استفاده می کند. با این ویژگی انرژی مصرفی کاهش و کارایی نظافت افزایش می یابد. هنگام مکش چهار سیستم اصلی در جریان عملکرد جاروبرقی هستند: موتور، کیسه، کنترگرکه روی جارو است و لوله تسکوپی در کنار هم فوق العاده عمل میکنند. همانطور که می دانید جارو برقی از قطعاتی تشکیل شده که به هم وصل می شوند. در این صورت نفوذ هوا به طرف بیرون از منافذ اتصال از کارایی جاروبرقی می کاهد. جارو طوری طراحی شده و قسمت های اتصال آن سازماندهی شده است که پتانسیل هوای مکش کاهش پیدا نکند و بالاترین بازده را در فرایند تمیز کردن داشته باشد.

ویژگی های فنی
سازنده
بوش
مشخصات کلی
نوع
جاروبرقی
حداکثرقدرت
700 وات
کیسه ای
ظرفیت کیسه
400 گرم
نوع فیلتر
HEPA H 13
کنترل
روی جارو
میزان صدا
71 دسی بل
رده مصرف انرژی
5 متر، تمیز کردن تا شعاع 15 متر
جنس لوله تلسکوپی
آهنی
طول سیم
5 متر، تمیز کردن تا شعاع 15 متر
گواهینامهSLG
6.8 کیلوگرم
گواهینامه کاهش عوامل آلرژیزا
240-307-465 میلی متر
رنگ
مشکی
وزن
6.8 کیلوگرم
ابعاد
240-307-465 میلی متر
ساخت
آلمان
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha