یخچال فریزر ساید بای ساید بوش KAN60A40NE Bosche Refrigerator Side bye Side KAN60A40NE

یخچال فریزر ساید بای ساید بوش KAN60A40NE
سازنده
بوش
نوع یخچال
ساید بای ساید
مدل یخچال
KAN60A40NE
ظرفیت
604 لیتر
نمودار مصرف انرژی
A+
رنگ یخچال
استیل براق
طراحی
ساید بای ساید
قابلیت بدون برفک
نوع موتور
Eco Silence Bosche
موجود نیست
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۲۲
بازدید:
۳۹۲
تضمین اصالت:

یخچال فریزر ساید بای ساید بوش  KAN60A40NE دارای ظرفیت 604 لیتر بوده و به راحتی یک خانواده پرجمعیت را پشتیبانی می کند که از این میزان ظرفیت 377 لیتر به یخچال و 227 لیتر به فریزر اختصاص داده شده است. این یخچال فریزر که طراحی ساید بای ساید دارد، دارای دو درب است که بر روی درب یخچال که به طرف راست باز می شود هوم بار home Bar قرار گرفته است، بر روی درب فریزر آبریز و یخساز و پنل کنترل قرار گرفته است.  سیستم سرمایشی و جریان هوای سرد آن به صورت چند منظوره  Multi Air Flow است که تمام فضای داخل یخچال یا فریزر را در یک دمای ثابت نگه می دارد. در صورت قطعی برق و یا ایجاد مشکل برای یخچال فریزر تا 5 ساعت توانایی نگه داری هوای سرد و جلوگیری از ذوب شدن و یا خراب شدن مواد غذایی دارد. موتور یا کمپرسور یخچال فریزر KAN60A40NE از نوع Eco Silence بوده و بیشتر یخچال فریزر های بوش از همین نوع موتور یا کمپرسور استفاده می کنند. مصرف انرژی کمپرسور Eco Silenece پایین بوده به گونه ای که رده انرژی مصرفی آن +Aاست صدایی که این یخچال فریزر از خود انتشار می دهد 44 دسیبل است و می توان گفت صدای پایینی دارد. داخل یخچال و فریزر به زیبایی و به صورت مبتکرانه به وسیله شیشه های حرارت دیده تقسیم بندی شده است و برای مواد غذایی متنوع طبقه ها و محفظه های مناسبی در نظر گرفته شده و اندازه طبقه های قابل تغییر و تنظیم است.

 

kan60a40ne

سیستم سرمایشی چند منظوره Multi Air Flow، محفظه نگهدارنده رطوبت  برای نگه داری میوه و سبزیجات

 

طراحی یخچال فریزر ساید بای ساید KAN60A40NE

یخچال فریزر ساید بای ساید بوش دارای طراحی ساید بای ساید است. در آن یخچال در اندازه بزرگتر از فریزر در سمت راست  و درب آن به طرف راست باز می شود و فریزر در اندازه کوچکتر از یخچال در سمت چپ و درب آن هم به طرف چپ باز می شود. بر روی درب یخچال از هوم بار Home Bar استفاده شده است که می توان بطری ها و یا محتویات مورد نیاز را در آن جا قرار داد. بر روی درب فریزر از آبریز و یخساز استفاده شده است. بالای آبریز و یخ ساز از پنل کنترل استفاده شده است. هوم بار روی درب یخچال و آبریزر روی درب فریزر  دارای حاشیه نقره ای رنگ و متفاوت از رنگ یخچال است. دستگیره های یخچال و فریزر از بالای آبریز و یا هوم بار تا پایین آن کشیده شده است که حتی بچه ها هم می توان به راحتی درب آن را باز کرده و از یخچال فریزر استفاده کنند. داخل یخچال با شیه های حرارت دیده و شفاف تقسیم بندی شده است و لامپ LED جهت روشنایی یخچال و فریزر استفاده شده است. این یخچال قابلیت اتصال به آب شهری را دارد و برای این منظور ورودی آب در پشت یخچال تعبیه شده است.

kan60a40nekan60a40ne

قابلیت بدون برفک، نگه داری مواد غذایی بدون یخ زدگی 

 

امکانات یخچال فریزر ساید بای ساید بوش KAN60A40NE

یخچال فریزر های بوش مانند دیگر محصولات آن شرکت آلمانی از کیفیت و امکانات عالی برخوردارند. در این یخچال فریزر از موتور Eco Silence استفاده شده است که رده انرژی مصرفی آن +A است و صدایی در حدود 44 دسیبل دارد که می توان گفت صدایی کمی نسبت به یخچال فریزر های موجود در بازار دارد. دارای هوم بار Home Bar  بر روی درب یخچال و آبریزر و یخساز بر روی درب فریزر است. سیستم سرمایشی آن چند منظوره Multi Air Flow ، قابلیت بدون برفک، انجماد سریع، قفل کودک، هشدار باز ماندن درب ، قابلیت اتصال به آب شهری، فیلتر های تصفیه آب و هوا  است که کاربران با آت هیجان زده خواهند شد چراکه با این همه امکانات کارایی بالا و آسانی را از خود به نمایش می گذارد.

kan60a40ne

ابعاد یخچال فریزر ساید بای ساید بوش KAN60A40NE بر حسب میلی متر

ویژگی های فنی
مشخصات کلی یخچال و فریزر
سازنده
بوش
نوع یخچال
ساید بای ساید
مدل یخچال
KAN60A40NE
ظرفیت
604 لیتر
نمودار مصرف انرژی
A+
رنگ یخچال
استیل براق
طراحی
ساید بای ساید
مشخصات یخچال
تعداد طبقات درب
4
تعداد طبقات
3
تعداد کشو
3
کشوی میوه و سبزیجات
طبقه نگهداری بطری
جهت باز شدن درب
به سمت راست
لامپ یخچال
LED
مشخصات فریزر
تعداد طبقات فریزر
3
تعداد طبقات درب فریزر
4
تعداد کشو
3
قابلیت بدون برفک
جهت باز شدن درب فریزر
به سمت چپ
سایر مشخصات یخچال و فریزر
هشدار بازماندن درب
یخساز خودکار
انجماد سریع
آبریز
گاز مبرد
R600a
سیستم خنک کننده
جریان هوای چند منظوره
قابلیت اتصال به آب شهری
نوع فیلتر
فیلتر بهداشتی +Hygiene Fresh
صفحه نمایش
نوع صفحه نمایش
پنل لمسی
میزان صدا
44 دسیبل
نوع موتور
Eco Silence Bosche
گنجایش و ابعاد
ظرفیت یخچال
377 لیتر
ظرفیت کل به لیتر
604 لیتر
ظرفیت فریزر
227 لیتر
ارتفاع
1800 میلیمتر
عمق
674 میلیمتر
پهنا
900 میلیمتر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha