ماشین لباسشویی 9 کیلو بوش مدل WAW3256XGC Bosch Washing Machine 9Kg Capacity WAW3256XGC

ماشین لباسشویی 9 کیلو بوش مدل WAW3256XGC
سازنده
بوش
ظرفیت شست و شو
9 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1600
حجم درام
60 لیتر
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
۲۴/۹۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۵/۴
بازدید:
۵۹۳
تضمین اصالت:

ماشین لباسشویی WAW3256XGC  از سری 8 ماشین های ظرفشویی بوش و دارای ظرفیت 9 کیلوگرم است. این ماشین لباسشویی دارای موتور Eco Silence Drive است که مصرف انرژی و صدای کم از ویژگی های آن است.  سرعت چرخش درام آن 1600 دور در دقیقه و رده مصرف انرژی آن 4 ستاره بوده که کم مصرف بودن آن را نشانگر است. برنامه شستشوی سریع در 15 دقیقه را دارد. قابلیت های ضد چروک و ضد آلرژی را دارا بوده و تا 99.99 درصد مواد آلرژی زا را حذف می کند. محفظه درام آن دارای ظرفیت 65 لیتر و از جمله ماشین لباسشویی های بزرگ است. اندازه دهانه درب آن 32 سانتیمتر است. قابلیت خشک کردن را دارد و رده خشک کردن آن A که بالترین رده به حساب می آید. درب آن دارای قفل مغناطیسی و به عبارتی Child Lock است.در این ماشین لباسشویی قابلیت بازیابی آب Active Water  وجود دارد و مصرف آب آن بسیار کم است. با توجه به قابلیت باگیری دوباره Reload Function می توان آیتم فراموش شده را به سیکل شستشو اضافه کرد.صدای فرایند شستشو آن 48 دسیبل و صدای خشک کردن آن 74 دسیبل و در رده ماشین های لباسشویی فوق العاده بی صدا Super Silent  قرار می گیرد. طراحی زیبا و رنگ نقره ای دارد و بدنه خوش تراش آن  لکه برنمی دارد واثار انگشتان بر روی آن باقی نمی ماند.

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو با مصرف انرژی کم

مصرف انرژی کم با موتور Eco Silence Drive

موتور Eco SilenceDrive

تمام ماشین های لباسشویی بوش از این موتور استفاده می کنند و طبق ادعای شرکت سازنده، این موتور مصرف انرژی کم و صدا و لرزش کم دارد. این ماشین لباسشویی تمام تست های انجام شده را پشت سر گذاشته  و رضایت کاربران خود را به دست آورده است. اما چرا مصرف انرژی کم دارد؟ در این موتور ساختار ویژه ای به کار گرفته شده و رده انرژی مصرفی آن +++A است برنامه های آن زمان کوتاهی دارند و با استفاده از طراحی موج وار درام آبکشی آن سریعتر بوده و در کل فرایند شستشو سریع انجام می شود. چرا این ماشین لباسشویی لرزش کمی دارد؟ در این ماشین لباسشویی موتور با بتن آرمه مهار شده و هیچ گونه حرکت جانبی در هنگام انجام فرایند شستشو ندارد به همین دلیل است که ماشین های لباسشویی بوش سنگین هستند، از طرفی دیگر اگر به بدنه ماشین های لباسشویی بوش  مخصوصا این ماشین لباسشویی نگاه کنید در کناره های سمت چپ و راست شیارهایی دایره ای می بینید که تاثیر زیادی در جذب لرزش دارند ودر ساختر بدنه ماشین لباسشویی بوش از عایق صدا استفاده شده است که می توان در ساعات نصف شب هم فرایند شستشو را با آن انجام داد.

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو نقره ای

شستشوی بهینه با مصرف انرژی و اب کم با آپشن Vario Perfect

برنامه ها و آپشن های شستشو

این ماشین لباسشویی 14 برنامه شستشو دارد و جدا از آن می توان فقط از قسمتی از برنامه استفاده کرد، برای مثال می توان در برنامه شستشو گزینه Spin یا خشک کردن را غیر فعال کرد. این حالت برای تابستان و یا زمانی است که می خواهید لباس ها را در زیر نور افتاب خشک کرد. شما می توانید از برنامه اتوماتیک استفاده کنید و یا به صورت منوال و انتخابی درجه حرارت شستو و میزان سرعت چرخش  درام هنگام خشک کردن را انتخاب کنید.  برنامه های شستشوی سریع در 15 دقیقه(Super 15 min) ، برنامه شستشوی  لباس های پشمی(Wool)، برنامه شستشوی دوتایی (Duvet)، برنامه شستشوی  ضد الرژی و بهداشتی(Allergy plus/Hygiene)، برنامه شستشوی شستشوی سریع(quick wash)، برنامه شستشوی ترکیبی برای انواع لباس ها(mixture)، برنامه شستشوی لباس های ورزشی (Sports/Fitness)، برنامه شستشوی انواع پیراهن(Shirts)، برنامه شستشوی لباس های تیره(dark laundry)، برنامه شستشوی آبکشی زیاد(Extra Rinse)، برنامه شستشوی تمیز کردن خود کار محفظه یا درام(Drum Clean)،  برنامه شستشوی لباس های سفید(White)  و برنامه شستشوی لباس های نازک و ابریشمی (Delicates/ Silk)  در این لباسشویی وجود دارد و جدا از آن آپشن هایی وجود دارد که همراه با برنامه ها استفاده می شوند.

آپشن Vario Perfect میزان مصرف انرژی و زمان شستشو را بهینه می کند و کارایی شستشو را افزایش می دهد، آپشن Reload Function، کمک می کند تا آیتم فراموش شده را به  فرایند شستشو اضافه کرد، آپشن Easy Ironing، از چروک شدن لباس ها جلوگیری می کند. آپشن Time Delay، کمک می کند تا فرایند شستشو را بعد از تنظیم برنامه به ساعاتی که مصرف انرژی کمتر است به تعویق انداخت. آپشن Prewash، لباس ها را قبل از فرایند اصلی شستشو به صورت مختصر و در زمان کوتاهخی آبکشی می کند که برای لباس های خاکی  گلی مناشب بوده میران مصرف مواد شوینده و مصرف آب و انرژی را به حداقل می رساند.

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو نقره ای  مدل waw3256xgc

لکه بری فوق العاده ماشین لباسشویی بوش WAW3256XGC

امکانات دیگر موجود در ماشین لباسشوییWAW3256XGC  

ماشین لباسشویی بوش دارای سنسور تشخیص کف، انتخاب درجه حرارت مشخص، سنسور تشخیص عدم تعادل بار، قابلیت تمیز کردن دراور مواد شوینده، درای دراور جدا برای شوینده مایع، دارای نشانگر مصرف انرژی ، آبکشی و شستشوی آبشار مانند برای نفوذ بیشتر آب، دارای بازیابی دوباره آب Active Water در نتیجه آن مصرف کم آب، قفل کودک، صدای بوق چندگانه بعد از اتمام فرایند شستشو، دارای کابل برق 160 سانتیمتری، طراحی استیل متمایل به نقره ای و ضد لکه و صفحه نمایش تمام لمسی است.

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو نقره ای

 

شما می توانید جهت جلوگیری از خرید محصول تقلبی، ماشین لباسشویی بوش مدل WAW3256XGC را در وب سایت شرکت سازنده مشاهده فرمایید، یعنی سایت زیر:

www.bosch-home .com

 
ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بوش
ظرفیت شست و شو
9 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1600
حجم درام
60 لیتر
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
نقره ای
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
تعداد برنامه های شستشو
14
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
سنسور تشخیص وزن لباس
دارد
تعداد برنامه های شستشو
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
قابلیت ضد آلرژی
زاویه باز شدن درب
171 درجه به سمت چپ
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
شستشو و خشک کن
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
محافظت رنگ لباس
ضد چروک
اندازه درب
32 سانتیمتر
عمقxارتفاعxعرض(میلی‌متر)
59 عمق* 84.8 ارتفاع* 59.8 عرض
وزن
82 کیلوگرم
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha