ماشین لباسشویی 8 کیلو بوش مدل WAW32541 Bosch Washing Machine 8Kg Capacity WAW32541

ماشین لباسشویی 8 کیلو بوش مدل WAW32541
سازنده
بوش
ظرفیت شست و شو
8 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1600
حجم درام
65 لیتر
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۲۲
بازدید:
۳۱۸
تضمین اصالت:

ماشین لباسشویی بوش WAW32541  با ظرفیت 8 کیلوگرم و سرعت چرخش درام 1600 دور بر دقیقه است. در این ماشین لباسشویی از ویژگی های منحصر به فردی مانند ضد آلرژی کردن لباس ها، شستشوی سریع لباس ها Speed Perfect بهره گرفته شده است. بدون شک یکی از بهترین های شرکت بوش می باشد. در آن از تعداد برنامه های متنوع و آپشن هایی استفاده شده است که هر نوع لباسی را پشتیبانی می کند. در ان میزان صدا در حالت شستشو 73 دسیبل و 47 دسیبل در حالت خشک کن Spining  می باشد. موتور قدرتمند بی صدا و کم مصرف Eco Silence در آن محبوبیت این ماشین لباسشویی را دوچندان کرده است. رده مصرف انرژی با این ماشین لباسشویی برابر با +++A می باشد.

ماشین لباسشویی بوش waw32541  با ظرفیت 8 کیلوگر

موتور Eco Silence Drive در ماشین لباسشویی 8 کیلو بوش مدل WAW32541

بوش در ماشین های لباسشویی خود از موتور کارآمد و قدرتمند اکوسایلنس Eco Silence استفاده می کند. این موتور با بتن مهار شده است و دلیل سنگینی ماشین های لباسشویی نیز همین می باشد. موتور Eco Silence مصرف انرژی کمی دارد و رده انرژی +++A را به دست آورده است و این بدان معنی است که در صورت خیرد ماشین لباسشویی بوش مدل WAW32541  می توان از مصرف انرژی زیاد جلوگیری کرد. شاید در زمان خرید ماشین لباسشویی بوش هزینه ای زیاد در نظر گرفته شود اما به طور قطع در دراز مدت همه این هزینه جبران خواهد شد. 

موتور eco silence drive در ماشین لباسشویی 8 کیلو بوش مدل waw32541

برنامه ها و آپشن های شستشو

در ماشین لباسشویی بوش از برنامه های متعددی استفاده شده است. در کنار این برنامه ها از آپشن های شستشو استفاده شده که میزان کارایی شستشوی ماشین لباسشویی را افزایش می دهند.  برنامه های شستشوی سریع در 15 دقیقه(Super 15 min) ، برنامه شستشوی  لباس های پشمی(Wool)، برنامه شستشوی دوتایی (Duvet)، برنامه شستشوی  ضد الرژی و بهداشتی(Allergy plus/Hygiene)، برنامه شستشوی شستشوی سریع(quick wash)، برنامه شستشوی ترکیبی برای انواع لباس ها(mixture)، برنامه شستشوی لباس های ورزشی (Sports/Fitness)، برنامه شستشوی انواع پیراهن(Shirts)، برنامه شستشوی لباس های تیره(dark laundry)، برنامه شستشوی آبکشی زیاد(Extra Rinse)، برنامه شستشوی تمیز کردن خود کار محفظه یا درام(Drum Clean)،  برنامه شستشوی لباس های سفید(White)  و برنامه شستشوی لباس های نازک و ابریشمی (Delicates/ Silk)  در این لباسشویی وجود دارد و جدا از آن آپشن هایی وجود دارد که همراه با برنامه ها استفاده می شوند.

آپشن Vario Perfect در ماشین لباسشویی بوش WAW32541 

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، آپشن ها به همراه برنامه ها مورد استفاده قرار می گیرند. آپشن Vario Perfect می توان به همراه هر برنامه ای استفاده شود. اما این آپشن چه کاربردی را دارد؟ در این آپشن میزان زمان شستشوی لباس ها کاهش می یابد و در آن لباس ها تا 60 درصد سریعتر و بهتر شستشو داده می شوند. از این آپشن در مواقع عجله ای که به لباس ها نیاز است می توان استفاده کرد. لازم است کاربر به برنامه ها و آپشن ها آگاهی لازم در داشته باشد تا برای هر نوع از لباس ها با هر میزان کثیفی آپشن و برنامه مناسب را اعمال کند. 

آپشن vario perfect در ماشین لباسشویی بوش waw32541 

امکانات موجود در ماشین لباسشویی بوش WAW32541 

چه گزینه هایی در ماشین لباسشویی امکانات در نظر گرفته می شوند؟ در ماشین لباسشویی بوش از سنسور هایی استفاده شده است که میزان کف، میزان کثیفی روی لباس ها و جنس لباس ها بر آورد می کنند. در نتیجه این سنسور ها آپشن ها و ویژگی ها اعمال می شوند. در بعضی از موارد آپشن توسط کاربر  انتخاب می شود اما ویژگی هایی هستند که توسط خود ماین لباسشویی برای شستشوی لباس ها انتخاب می شوند.  در ماشین لباسشویی بوش WAW32541  از Vario Drum استفاده شده است که طراحی ایده آلی برای درام است تا لباس ها را با ایده آل ترین حالت ممکن شستشو دهد. سنسور نشت AQua Stop دارد که در صورت نشت آب جریان آب ورودی به ماشین لباسشویی را قطع می کند. پنل کنترل کارآمدی دارد که دارای کلی برنامه و آپشن و رنج دمایی است و دسترسی کاربر به برنامه ها را آسانتر می کند. 

 

شما می توانید جهت جلوگیری از خرید محصول تقلبی، ماشین لباسشویی بوش مدل WAW32541 را در وب سایت شرکت سازنده مشاهده فرمایید، یعنی سایت زیر:

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بوش
ظرفیت شست و شو
8 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1600
حجم درام
65 لیتر
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
سفید
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
سنسور کف حذف کردن کف
سنسور تشخیص وزن لباس
دارد
شستشوی سریع در 14 دقیقه
دارد
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
قابلیت ضد آلرژی
آبکشی کردن با سیستم اسپری
زاویه باز شدن درب
171 درجه به سمت چپ
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
شستشو و خشک کن
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
محافظت رنگ لباس
ضد چروک
اندازه درب
32 سانتیمتر
عمقxارتفاعxعرض(میلی‌متر)
ارتفاع ۸۴۸ × عرض ۵۹۸ × عمق ۵۹۰ میلیمتر
وزن
81.5 کیلوگرم
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha