ماشین لباسشویی 8 کیلو بوش مدل WAK24260GC Bosch Washing Machine 8Kg Capacity WAK24260GC

ماشین لباسشویی 8 کیلو بوش مدل WAK24260GC
سازنده
بوش
ظرفیت شست و شو
8 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1200
حجم درام
60 لیتر
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۴/۲
بازدید:
۴۵۹

ماشین لباسشویی بوش مدل WAK24260GC دارای ظرفیت 8 کیلوگرم و سرعت چرخش 1200 دور در دقیقه است، این ماشین لباسشویی از سری 4 تولیدات بوش می باشد که موتور منحصر به فرد Eco Silence Drive در آن قرار گرفته است. این موتور بالاترین کارایی را از خود به نمایش گذاشته و مصرف انرژی کم و صدای کم و طول عمر زیاد از ویژگی های بارز آن است. این ماشین لباسشویی سفید رنگ بوده و بسیار خوش تراش است و ابعاد آن به گونه ای است که با هر دکوراسیونی سازگاری دارد. ماشین لباسشویی بوش WAK24260GC دارای برنامه ها و آپشن های متعدد است که کارایی شستشو را افزایش داده و دست کاربران را برای انتخاب برنامه مناسب برای شستن انواع لباس ها با هر تراکم و رنگی باز نگه داشته است. رده انرژی مصرفی آن 5 ستاره انرژی است و به عبارتی با رده +++A معادل می شود. صدای آن در حدود 50 تا 73 دسیبل است و از جمله ماشین های لباسشویی Super Silent است. در ادامه جزئیات بیشتری از این ماشین لباسشویی را مورد بحث قرار می دهیم.

موتور Eco Silence Drive موجود در ماشین های لباسشویی بوش

ماشین های لباسشویی بوش دارای مصرف انرژی و صدای کم هستند و تا حدود 80 درصد این کارایی  به موتور ماشین لباسشویی بر می گردد. موتور بی صدای ECo Silence Drive محبوبیت ماشین های لباسشویی بوش را افزایش داده است. در ماشین های لباسشویی بوش از بتن آرمه برای نگه داری موتور و جلوگیری از حرکات جانبی آن استفاده شده است. صدای کم ماشین لباسشویی بوش به واسطه وجود عایق صدا در ماشین لباسشویی است و مصرف کم انرژی مربوط به موتور کارآمد آن می باشد. رده مصرف انرژی در این ماشین لباسشویی برابر با 5 ستاره انرژی است که با +++A معادل می شود.

طراحی درام، افزایش کارایی شستشو

درام در ماشین های لباسشویی بوش طراحی منحصر به فردی دارد. درام در ماشین های لباسشویی بوش به صورتی موج وار است و فرایند آبکشی در آن با کارایی خیلی بالایی انجام می شود. درام برای تخلیه و گفتن آب لباس ها دارای منافذی است که اندازه این منافذ متغیر بوده و با طراحی ویژه ای بر روی آن صورت گرفته است این ویژگی در ماشین های لباسشویی بوش Wave Drum نام گرفته است.

برنامه ها و آپشن های شستشو در ماشین لباسشویی بوش WAK24260GC

این ماشین لباسشویی 14 برنامه شستشو دارد و جدا از آن می توان فقط از قسمتی از برنامه استفاده کرد، برای مثال می توان در برنامه شستشو گزینه Spin یا خشک کردن را غیر فعال کرد. این حالت برای تابستان و یا زمانی است که می خواهید لباس ها را در زیر نور افتاب خشک کرد. شما می توانید از برنامه اتوماتیک استفاده کنید و یا به صورت منوال و انتخابی درجه حرارت شستو و میزان سرعت چرخش  درام هنگام خشک کردن را انتخاب کنید.   برنامه های شستشوی سریع در 15 دقیقه(Super 15 min) ، برنامه شستشوی  لباس های پشمی(Wool)، برنامه شستشوی دوتایی (Duvet)، برنامه شستشوی  ضد الرژی و بهداشتی(Allergy plus/Hygiene)، برنامه شستشوی شستشوی سریع(quick wash)، برنامه شستشوی ترکیبی برای انواع لباس ها(mixture)، برنامه شستشوی لباس های ورزشی (Sports/Fitness)، برنامه شستشوی انواع پیراهن(Shirts)، برنامه شستشوی لباس های تیره(dark laundry)، برنامه شستشوی آبکشی زیاد(Extra Rinse)، برنامه شستشوی تمیز کردن خود کار محفظه یا درام(Drum Clean)،  برنامه شستشوی لباس های سفید(White)  و برنامه شستشوی لباس های نازک و ابریشمی (Delicates/ Silk)  در این لباسشویی وجود دارد و جدا از آن آپشن هایی وجود دارد که همراه با برنامه ها استفاده می شوند.

آپشن Vario Perfect میزان مصرف انرژی و زمان شستشو را بهینه می کند و کارایی شستشو را افزایش می دهد، آپشن Reload Function، کمک می کند تا آیتم فراموش شده را به  فرایند شستشو اضافه کرد، آپشن Easy Ironing، از چروک شدن لباس ها جلوگیری می کند. آپشن Time Delay، کمک می کند تا فرایند شستشو را بعد از تنظیم برنامه به ساعاتی که مصرف انرژی کمتر است به تعویق انداخت. آپشن Prewash، لباس ها را قبل از فرایند اصلی شستشو به صورت مختصر و در زمان کوتاهی آبکشی می کند که برای لباس های خاکی  گلی مناشب بوده میران مصرف مواد شوینده و مصرف آب و انرژی را به حداقل می رساند.

امکانات موجود در ماشین لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش دارای سنسور تشخیص کف، انتخاب درجه حرارت مشخص، سنسور تشخیص عدم تعادل بار، قابلیت تمیز کردن دراور مواد شوینده، درای دراور جدا برای شوینده مایع، دارای نشانگر مصرف انرژی ، آبکشی و شستشوی آبشار مانند برای نفوذ بیشتر آب، دارای بازیابی دوباره آب Active Water در نتیجه آن مصرف کم آب، قفل کودک، صدای بوق چندگانه بعد از اتمام فرایند شستشو، دارای کابل برق 160 سانتیمتری، طراحی استیل متمایل به نقره ای و ضد لکه و صفحه نمایش تمام لمسی است.

 

 

شما می توانید جهت جلوگیری از خرید محصول تقلبی، ماشین لباسشویی بوش مدل WAK24260GC را در وب سایت شرکت سازنده مشاهده فرمایید، یعنی سایت زیر:

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بوش
ظرفیت شست و شو
8 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1200
حجم درام
60 لیتر
رده مصرف انرژی
5 ستاره انرژی
رنگ
سفید
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
نوع صفحه نمایش
Big Touch LED
شستشوی سریع در 14 دقیقه
دارد
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
قابلیت ضد آلرژی
آبکشی کردن با سیستم اسپری
زاویه باز شدن درب
171 درجه به سمت چپ
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
شستشو و خشک کن
قابلیت تنظیم زمان
محافظت رنگ لباس
ضد چروک
اندازه درب
32 سانتیمتر
عمقxارتفاعxعرض(میلی‌متر)
ارتفاع ۸۴۸ × عرض ۵۹۸ × عمق ۵۹۰ میلیمتر
وزن
68.5 کیلوگرم
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha