ماشین لباسشویی بوش 7 کیلوگرم WAK2020SGC Bosch Washing Machine 7Kg Capacity WAK2020SGC

ماشین لباسشویی بوش 7 کیلوگرم WAK2020SGC
سازنده
بوش
ظرفیت شست و شو
7 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1000 دور در دقیقه
حجم درام
53 لیتر
نوع صفحه نمایش
پنل دیجیتال LCD
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۴/۲
بازدید:
۳۴۶

ماشین لباسشویی بوش WAK20200GC دارای ظرفیت 7 کیلوگرم و سرعت چرخش موتور 1000 دور بر دقیقه و سری 4 شرکت تولیدی بوش است. این ماشین لباسشویی طراحی زیبا و رنگ سفید دارد. موتور آن از نوع Eco Silence Drive  بوده که صدا و لرزش کم و طول عمر بالا از ویژگی های این موتور منحصر به فرد است. مصرف انرژی در این ماشین لباسشویی بسیار کم بوده و رده انرژی آن +++A  است. برنامه های کاربردی آن دست کاربران را برای انتخاب و شستن نواع لباس ها با هر نوع جنس و تراکم و رنگی را امکان پذیر می سازد. جدا از برنامه ها، آپشن هایی برای آن در نظر گرفته شده که همراه برنامه ها مورد استفاده قرار می گیرد و کارایی ماشین لباسشویی را بسیار افزایش می دهد که ما در ادامه آن ها را توضیح خواهیم داد. 

ماشین لباسشویی بوش 7 کیلو

موتور ECo Silence Drive

این موتور در ماشین های لباسشویی بوش مورد استفاده قرار می گیرد و ساخته و تولید شده شرکت بوش می باشد. ماشین های لباسشویی بوش به صدا  لرزش کم شهرت یافته اند و آن هم به دلیل موتور پرقدرت و Super Silent بوش است. این موتور با بتن آرمه مهار شده است و موتور جدا از چرخش درام هیچ گونه حرکت جانبی ندارد و از طرفی دیواره های آن به گونه ای طراحی شده اند که میزان زیادی از لرزش را به خود جذب می کنند. شما اگر به دیواره های کناری ماشین های لباسشویی بوش و این ماشین لباسشویی دقت کنید شیار هایی دایره وار را خواهید دید که طبق ادعای شرکت سازنده میزان زیادی از لرزش توسط این شیار ها جذب می شود. اگر دقت کرده باشید ماشین های لباسشویی سنگین هستند و دلیل این سنگینی استحکام ساخت و بتنی است که برای مهار موتور استفاده شده است. صدای کم آن هم بعه دلیل عایق بندی  ویژه ای است که در این لباسشویی انجام شده است. و اما این موتور استهلاک کمی دارد و رده انرژی مصرفی آن +++A است که می توان گفت در بین ماشین های لباسشویی موجود در بازار کم مصرف ترین به حساب می آید.

برنامه ها و آپشن های شستشو در ماشین لباسشویی بوش WAK20200GC

این ماشین لباسشویی 14 برنامه شستشو دارد و جدا از آن می توان فقط از قسمتی از برنامه استفاده کرد، برای مثال می توان در برنامه شستشو گزینه Spin یا خشک کردن را غیر فعال کرد. این حالت برای تابستان و یا زمانی است که می خواهید لباس ها را در زیر نور افتاب خشک کرد. شما می توانید از برنامه اتوماتیک استفاده کنید و یا به صورت منوال و انتخابی درجه حرارت شستو و میزان سرعت چرخش  درام هنگام خشک کردن را انتخاب کنید.  برنامه های شستشوی سریع در 15 دقیقه(Super 15 min) و در 30 دقیقه(Super 30 min)، برنامه شستشوی  لباس های پشمی(Wool)، برنامه شستشوی دوتایی (Duvet)، برنامه شستشوی  ضد الرژی و بهداشتی(Allergy plus/Hygiene)، برنامه شستشوی شستشوی سریع(quick wash)، برنامه شستشوی ترکیبی برای انواع لباس ها(mixture)، برنامه شستشوی لباس های ورزشی (Sports/Fitness)، برنامه شستشوی انواع پیراهن(Shirts)، برنامه شستشوی لباس های تیره(dark laundry)، برنامه شستشوی آبکشی زیاد(Extra Rinse)، برنامه شستشوی تمیز کردن خود کار محفظه یا درام(Drum Clean)،  برنامه شستشوی لباس های سفید(White)  و برنامه شستشوی لباس های نازک و ابریشمی (Delicates/ Silk)  در این لباسشویی وجود دارد و جدا از آن آپشن هایی وجود دارد که همراه با برنامه ها استفاده می شوند.

آپشن Vario Perfect میزان مصرف انرژی و زمان شستشو را بهینه می کند و کارایی شستشو را افزایش می دهد، آپشن Reload Function، کمک می کند تا آیتم فراموش شده را به  فرایند شستشو اضافه کرد، آپشن Easy Ironing، از چروک شدن لباس ها جلوگیری می کند. آپشن Time Delay، کمک می کند تا فرایند شستشو را بعد از تنظیم برنامه به ساعاتی که مصرف انرژی کمتر است به تعویق انداخت. 

امکانات دیگر موجود در ماشین لباسشوییWAK20200GC  

ماشین لباسشویی بوش دارای سنسور تشخیص کف، انتخاب درجه حرارت مشخص، سنسور تشخیص عدم تعادل بار، قابلیت تمیز کردن دراور مواد شوینده، درای دراور جدا برای شوینده مایع، دارای نشانگر مصرف انرژی ، آبکشی و شستشوی آبشار مانند برای نفوذ بیشتر آب، دارای بازیابی دوباره آب Active Water در نتیجه آن مصرف کم آب، قفل کودک، صدای بوق چندگانه بعد از اتمام فرایند شستشو، دارای کابل برق 160 سانتیمتری، طراحی استیل متمایل به نقره ای و ضد لکه و صفحه نمایش تمام لمسی است.

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بوش
ظرفیت شست و شو
7 کیلوگرم
دور موتور (دور بر دقیقه)
1000 دور در دقیقه
حجم درام
53 لیتر
رده مصرف انرژی
4 ستاره انرژی
رنگ
نقره ای
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
تعداد برنامه های شستشو
14
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
نوع صفحه نمایش
پنل دیجیتال LCD
سنسور کف حذف کردن کف
سنسور تشخیص وزن لباس
دارد
شستشوی سریع در 14 دقیقه
دارد
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
زاویه باز شدن درب
171 درجه به سمت چپ
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
شستشو و خشک کن
قابلیت تنظیم زمان
ضد چروک
عمقxارتفاعxعرض(میلی‌متر)
848 ارتفاع * 590 عرض * 598 عمق
وزن
69.335 کیلوگرم
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha