جاربرقی بوشSLIM1با قدرت650وات Bosch Vacuum cleaner 650 Watt Slim1

جاربرقی بوشSLIM1با قدرت650وات
سازنده
آلمان
حداکثرقدرت
650 والت
ظرفیت مخزن
5لیتر
رنگ
سفید
ساخت
آلمان
۴/۹۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۴/۴
بازدید:
۱۶۲
تضمین اصالت:

مشخصات فنی وظاهری جاروبرقی مدل BGL8SLIM1

این محصول دارای ابعاد275*320*480میلی متر میباشد که رنگ ان سفید است. وزن خالص ان 5/9کیلوگرم است که با دارا بودن ان 15متر طول کابل این امکان را به شما می دهد تا شعاع استفاده از دستکاه  بیشتر شود وطی یک دوره فعالیت جارو کردن بدون وقفه رادراختیار داشته باشید.این جاروبرقی با دارابودن ضد زنگ تلسکوپی فلزی مناسب هرکابر با هر قد می باشد زیرا براحتی می تواند لوله جاروبرقی را کوتاه وبلند کند وبه بهترین روش ممکن میتواند ازدستگاه استفاده کند.این مدل جارو برقی بوش با دارا بودن چهار عدد چرخ فلزی ضد خش به راحتی قابل جابه جایی می باشد که قدرت مانور دستگاه را بالا می برد وبدنه این دستگاه راطوری طراحی کرده اند تا درصورت حمل از دستگیره ان استفاده نکنیم تا فشاری روی دست وارد نشود. قدرت مکش این جارو برقی ازروی بدنه دستگاه قابل تنظیم میباشد.همچنین جارو برقی بوش مجهز به سیستم سیم جمع کن ونشانگر پور بودن مخزن میباشد. وجود دو پارو  برای سطوح سخت  شما را درنظافت سطوحی مانند سرامیک وسنگ وپارکت و....یاری می کند.

ویژگی وامکانات جاروبرقی بوشSLIM1

سیستمQuattro Powerعملکرد بسیار عالی در مکش دارد که باعث نتایج عالی در جارو کردن با مصرف انرزی کمتری می شود. همچنین سیستم Power protectبا60درصد قدرت مکش بیشتر باعث می شود تابا جریان هوای عالی برای عملکرد تمییز کردن شما جارو کشی پرقدرتی را داشته باشید حتی برای زمان هایی که کیسه پر است. ظرفیت کیسه ی جاروبرقی بوش 5لیتر (XXL) می باشد ومی تواند حجم زیادی اززباله وخاک را نگه دارد.

بررسی جارو برقی بوش مدل اسلیم وان

سازنده جاروبرقی بوش مدلBGL8SLIM1کشور آلمان بوده وحداکثر قدرتی برابر650وات رادراختیار شما می گذارد. سطح مصرف انرزی دراین مدل بسیار عالی ودر ردهی Aاست. همچنین موتور این دستگاه مجهز به سیستم Silence soundاست که کاملا عایق بود هوصدای بسیار کمی در حدود 59دسی بل تولید می کند که در نوع خود فوق العااده است. فیلتر بهداشتی HEPAآن قابلیت شستشو  دارد .نوع مخزن زباله پاکت نوعG است درمدل جاروبرقی slim1 بادارا یک نوار پلاستیکی در پارو خود باعث می شود تا هنگام جارو کردن مبلمان خود بهترین نتیجه را داشته باشید چون مانع ازایجاد خطوط روی مبلمان شما می شود.

ویژگی های فنی
سازنده
آلمان
مشخصات کلی
نوع
SMLI1
حداکثرقدرت
650 والت
ظرفیت مخزن
5لیتر
نوع فیلتر
HEPA
میزان صدا
کم
رده مصرف انرژی
A
جنس لوله تلسکوپی
ضدزنگ فلزی
طول سیم
15متر
رنگ
سفید
وزن
5.9 کیلوگرم
ابعاد
ارتفاع32_عرض27.5_عمق48 سانتی متر
ساخت
آلمان
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha