ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره زئولیت دار مدل SMS68TW06E Bosch Dishwsher 14 Plates Capacity SMS68TW06E

ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره زئولیت دار مدل SMS68TW06E
سازنده
بوش
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
سفید
سبد کارد و چنگال
تعداد طبقه
3 طبقه
۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۵/۴
بازدید:
۱/۲۴۴
شناسه کالا:
1363125821131
تضمین اصالت:

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TW06E یکی دیگر از محصولات بوش می باشد. ظرفیت ماشین ظرفشویی SMS68TW06E بوش 14 نفره است. این ماشین ظرفشویی از موتور اکوسایلنس درایو بهره می گیرد و میزان مصرف انرژی و آب در آن بسیار کم است. رده انرژی مصرفی آن +++A و میزان مصرف آب آن برای هر سیکل شستشو برابر با 9.5 لیتر می باشد. شرکت بوش در این ماشین ظرفشویی از سنسور نشت اب ، ویژگی Active Water، خشک کردن زئولیتی، شستشوی نیم بار استفاده کرده است که در ادامه آن ها را توصیف می کنیم.

موتور اکوسایلنس درایو

 در ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TW06E از موتوری قدرتمند و بی صدا استفاده شده است. این موتور میزان مصرف انرژی کمی را دارد و به همین دلیل است که به آن Eco و میزان صدای آن نسبت به سایر رقبا و برند های دیگر حداقل است به همین دلیل به آن سایلنس می گویند. موتور Eco Silence بوش میزان استهلاک کمی و دوام و طول عمر بالایی را دارد. موتور ماشین ظرفشویی بوش با وزنه هایی مهار شده است که از لرزش زیاد آن جلوگیری می کند. رده انرژی مصرفی با این موتور +++A و میزان مصرف آب آن 9.5 لیتر می باشد.

شسستشوی نیم بار Half Load

 در این ماشین ظرفشویی از ویژگی نیم بار استفاده شده است. این ویژگی می تواند بسیار کارساز باشد. با این ویژگی می توان از ماشین ظرفشویی برای شستن ظرف های هر وعده غذایی استفاده کرد. در آن می توان با تعداد کم ظرف ها فرایند شستشو را در سریع ترین زمان ممکن انجام داد. میزان مصرف اب و انرژی در شستشوی نیم بار بسیار کم است و صرفه اقتصادی هم دارد. ماشین ظرفشویی بوش سری 6 مدل SMS68TW06E  با این ویژگی محبوبیت زیادی را در میان کاربران خود دارد .

 ویژگی Active Water در ماشین ظرفشویی بوش SMS68TW06E

بوش در ماشین ظرفشویی خود یعنی مدل SMS68TW06E  علاوه بر اینکه مصرف آب و انرژی را بهینه کرده است، موجب شده است که ظرف ها با ایده ال ترین حالت ممکن شسته می شوند. در این ماشین ظرفشویی آب با فشار زیادی بر روی ظرف های بسیار کثیف جریان پیدا می کند و هر گونه لکه سخت را خیلی سریع از روی آنها بر می دارد. در ماشین ظرفشویی بوش سری 6 با ویژگی Active Water زمان شستشن ظرف ها نصف می شود. 

سنسور نشت آب در SMS68TW06E

در اکثر محصولات بوش و ماشین ظرفشویی  SMS68TW06E از سنسور کاربردی استفاده شده است که کمک می کند تا ایمنی ماشین ظرفشویی تضمین شده باشد. در این ماشین ظرفشویی سنسوری میزان آب درداخل محفظه اندازه می گیرد. زمانی که میزان آب از یک حدی بیشتر شد و یا اینکه میزان سطح آب پایین تر آمد، سنسور اطلاعاتی را به پمپ آب ورودی ارسال می کند و در نتیجه آن جریان اب ورودی قطع می شود. این ویژگی موجب می شود تا اولا محیط مورد استفاده ماشین ظرفشویی را اب فرانگیرد و دوما ایمنی ماشین ظرفشویی را در پی خواهد داشت.

تعداد برنامه و آپشن در ماشین ظرفشویی سری 6 بوش SMS68TW06E

در ماشین ظرفشویی بوش  برنامه و تعداد آپشن وجود دارد. برنامه ها در قسمت جلوی ماشین ظرفشویی و بر روی پنل کنترل می توانند انتخاب شوند. اما از چه برنامه ای برای شستن ظرف ها باید استفاده کرد. برای ظرف های بسیار کثیف باید برنامه شستشوی Intensive انتخاب شود این برنامه در دمای 70 درجه سانتیگراد عمل می کند. اما اگر همین برنامه برای شستن ظرف های شیشه ای انتخاب شود ممکن است موجب صدمه به ظرف ها شود بنابراین با مطالعه بروشور و یا دفتر چه راهنما برنامه مناسب را انتخاب کنید. آپشن ها به خودی خود نمی توانند مورد استفاده قرار بگیرند و بعد از انتخاب برنامه اپشن مورد نظر باید انتخاب شود. برای نمونه آپشن PreWash ظرف ها را یک شستشوی اولیه می دهد و بعد برنامه انتخاب شده بر روی آن ها اجرا می شود.

دیگر امکانات در ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TW06E

شستشوی با تاخیر ، قفل کودک، خشک کردن زئولیتی، سنسور نشت آب، قابلیت شستشو با فشار زیاد Active Water،  شستشوی نیم بار، شسشتوی ماشین ظرفشویی، مصرف انرژی و اب کم، صدا و لرزش کم از ویژگی ها و امکانات این ماشین ظرفشویی است.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بوش
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
سفید
صفحه نمایش دیجیتال
سبد کارد و چنگال
کلاس خشک کن (از A بالاترین تا D پایینترین)
A
تعداد برنامه انتخابی اضافه شستشو
6 عدد با 4 آپشن
میزان مصرف آب
9.5 لیتر
میزان صدا
42 دسی بل
سبد هوشمند تاشو
تمیز کردن خودکار ماشین ظرفشویی
شاخص زمان باقی مانده
فیلتر سه گانه
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
ابعاد
عرض 600 × عمق 600 × ارتفاع 845 میلیمتر
وزن
54.8 کیلوگرم
تعداد طبقه
3 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha