ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS67MW00G Bosch Dishwsher 14 Plates Capacity SMS67MW00G

ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS67MW00G
سازنده
بوش
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
سفید
سبد کارد و چنگال
تعداد طبقه
3 طبقه
۲۵/۲۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۲۲
بازدید:
۲۸۲
تضمین اصالت:

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MW00G از سری 6 شرکت بوش است که با مشخصاتی فوق العاده کاربردی وارد بازار شده است. این ماشین ظرفشویی ظرفیت 14 نفره را دارد، یعنی به طور میانگین ظرف هایی را که 14 نفر معمولا برای ظرو غذا استفاده می کنند را می توان دراین ماشین ظرفشویی جایی داد.  در این ماشین ظرفشویی تعداد 7 برنامه و 3 آپشن وجود دارد که می توان از میانم آنها برای شستن ظرف ها استفاده کرد. بوش در ماشین ظرفشویی 14 نفره  سری 6 مدل موتور اکوسایلنس استفاده کرده است که بسیار کم مصرف و پرتوان است. رده انرژی مصرفی در این ماشین ظرفشویی +++A می باشد . مصرف آب نیز در ماشین ظرفشویی بو سری 6  مدل SMS67MW00G نیز بهینه شده است و مقدار 9.5 لیتر را در هر سیکل مصرف می کند.  صدای 44 دسیبل  را دارد می توان تمام ساعات شبانه روز شستشوی ظرف ها را با آن انجام داد. 

موتور اکوسایلنس Eco Silence در ماشین ظرفشویی سری 6 بوش مدل SMS67MW00G

بوش در ماشین های ظرفشویی خود از موتوری کار آمد استفاده می کند. کارایی این موتور به گونه ای است که در کشور های اروپایی تا 10 سال گارانتی می شود. اما دو ویژگی در موتور بوش بسیار رضایت بخش است و آن هم صدا و مصرف انرژی کم است. بوش نام موتور را Eco Silence گذاشته است که ECO به معنی کم مصرف بودن و Silence به معنی بی صدا بودن آن است. صدا در آن 44 دسیبل است که می توان آن را بی صدا در نظر گرفت و رده انرژی آن +++A بوده و صرف جویی زیادی را موجب می شود. 

Aqua Stop کاربردی و ایمن در ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS67MW00G

در ماشین ظرفشویی بوش از ویژگی کاربری سنسور نشت آب استفاده شده است. این سنسور در مواقع نشتی آّب ورودی را قطع می کند و اجازه نمی دهد محیط آشپزخانه را آب بردارد و یا اینکه به ماشین ظرفشویی آسیبی وارد شود. این سنسور میزان آب داخل دیگ را در هر لحظه سنجیده و در صورت افزای از حدی اب قطع می شود. البته در صورت کم شدن فشار اب هم جریان آب را قطع می کند که ممکن است به دلیل نشتی در لوله های ورودی باشد.

aqua stop کاربردی و ایمن در ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره مدل sms67mw00g

محافظت از ظروف شیشه ای در ماشین ظرفشویی سری 6 بوش مدل SMS67MW00G

ظروف شیشه ای در هنگام شستشو حساسیت بالایی را دارند. جدا از اینکه باید نسبت به شکستن آنها احتیاط کرد و چه با روش سنتی و چه با شستن به وسیله ماشین ظرفشویی، باید دقت زیادی در شستشو آنها انجام شود. سختی آب می تواند فرایند شستشو و یا تمیز شدن ظرف ها را تحتتاثیر خود قرار دهد. سختی آب به صورت املاحی معدنی بر روی ظرف ها نشست کرده و لکه های سفید رنگی را بر روی آن ها ایجاد می کنند. در ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67MW00G از ویژگی جلوگیری از سختی اب استفاده شده است که اجاره نمی دهد رسوبات  بر روی ظرف تهنشین شوند. برای ظرف های شیشه ای و یا چینی از برنامه  Glass 40 می توان استفاده کرد. شستشو در دمای 40 درجه انجام شده و شوک حرارتی بر روی ظرف ها اعمال نمی شود. 

محافظت از ظروف شیشه ای در ماشین ظرفشویی سری 6 بوش مدل sms67mw00g

خشک کردن ظرف ها با زئولیت در ماشین ظرفشویی بوش SMS67MW00G

 در ماشین ظرفشویی بوش خشک کردن ظرف ها با روش Condensing انجام می شود. در آن بخار روی ظرف ها بر روی بدنه استیل ماشین ظرفشویی به قطرات اب تبدیل می شود و به پایین ماشین ظرفشویی سرازیر می شود. اما در ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMS67MW00G با روش زئولیت ظرف ها به صورت 100 درصد خشک می شوند. در این روش بخار  بر روی ذرات زئولیتی جذب شده و آن ذرات بخار را به اب تبدیل می کنند. در این فرایند گرما هم تولید می شود که به خشک کردن بیشتر ظرف ها کم می کند. معمولا ظرف های پلاستیکی دیرتر خشک می شوند و با این روش خیلس سریع و 100 رطوبت را از دست می دهند.

محافظت از ظروف شیشه ای در ماشین ظرفشویی سری 6 بوش مدل sms67mw00g

گرم کردن آب با مبد حرارتی  Heat Exchanger در ماین ظرفشویی بوش SMS67MW00G

 

ظرف ها نسبت به تغییرات دمایی حساسیت بالایی را از خود نشان می دهند. مخصوصا ظروف شیشه ای نباید مستقیم  یک اختلاف دمایی زیاد را متحمل شوند. بوش برای این منظور از مبدل حرارتی استفاده کرده است. مبد حرارتی یا Heat Exchanger آب جدا گانه مقداری حرارت داده و در جریان شستشو دمای آن بالا می رود. این روش بسیار کاربردی است چراکه در هر برنامه دما طبق تنظیمات بالا می رود و کاربر باید خود برنامه مناسب را انتخاب کند. برای نمونه برای ظرف ها شیشه ای قطعا برنامه 70 درجه آسیب های جبران ناپذیری را وارد می کند. 

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بوش
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
سفید
صفحه نمایش دیجیتال
سبد کارد و چنگال
کلاس خشک کن (از A بالاترین تا D پایینترین)
A
تعداد برنامه اصلی شستشو
7
میزان مصرف آب
9.5 لیتر
میزان صدا
44 دسی بل
تمیز کردن خودکار ماشین ظرفشویی
فیلتر سه گانه
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
ابعاد
عرض 600 × عمق 600 × ارتفاع 845 میلیمتر
وزن
53.3 کیلوگرم
تعداد طبقه
3 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha