ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره زئولیت دار مدل SMS88TI30M Bosch Dishwsher 14 Persons Capacity SMS88TI30M

ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره زئولیت دار مدل SMS88TI30M
سازنده
بوش
ظرفیت
14 نفره
رنگ
نقره ای ضد لکه
سبد کارد و چنگال
تعداد طبقه
3 طبقه
۳۰/۱۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۲۲
بازدید:
۳۱۸
تضمین اصالت:

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI30M یکی دیگر از محصولات بوش می باشد. ظرفیت ماشین ظرفشویی SMS88TI30M بوش 14 نفره است. این ماشین ظرفشویی از موتور اکوسایلنس درایو بهره می گیرد و میزان مصرف انرژی و آب در آن بسیار کم است. رده انرژی مصرفی آن +++A و میزان مصرف آب آن برای هر سیکل شستشو برابر با 9.5 لیتر می باشد. شرکت بوش در این ماشین ظرفشویی از سنسور نشت اب ، ویژگی Active Water، خشک کردن زئولیتی، شستشوی نیم بار استفاده کرده است که در ادامه آن ها را توصیف می کنیم.

موتور اکوسایلنس درایو

 در ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI30M از موتوری قدرتمند و بی صدا استفاده شده است. این موتور میزان مصرف انرژی کمی را دارد و به همین دلیل است که به آن Eco و میزان صدای آن نسبت به سایر رقبا و برند های دیگر حداقل است به همین دلیل به آن سایلنس می گویند. موتور Eco Silence بوش میزان استهلاک کمی و دوام و طول عمر بالایی را دارد. موتور ماشین ظرفشویی بوش با وزنه هایی مهار شده است که از لرزش زیاد آن جلوگیری می کند. رده انرژی مصرفی با این موتور +++A و میزان مصرف آب آن 9.5 لیتر می باشد.

موتور اکوسایلنس درایو

شسستشوی نیم بار Half Load

 در این ماشین ظرفشویی از ویژگی نیم بار استفاده شده است. این ویژگی می تواند بسیار کارساز باشد. با این ویژگی می توان از ماشین ظرفشویی برای شستن ظرف های هر وعده غذایی استفاده کرد. در آن می توان با تعداد کم ظرف ها فرایند شستشو را در سریع ترین زمان ممکن انجام داد. میزان مصرف اب و انرژی در شستشوی نیم بار بسیار کم است و صرفه اقتصادی هم دارد. ماشین ظرفشویی بوش سری 8 مدل SMS88TI30M با این ویژگی محبوبیت زیادی را در میان کاربران خود دارد .

شسستشوی نیم بار Half Load

 ویژگی Active Water در ماشین ظرفشویی بوش SMS88TI30M 

بوش در ماشین ظرفشویی خود یعنی مدل SMS88TI30M علاوه بر اینکه مصرف آب و انرژی را بهینه کرده است، موجب شده است که ظرف ها با ایده ال ترین حالت ممکن شسته می شوند. در این ماشین ظرفشویی آب با فشار زیادی بر روی ظرف های بسیار کثیف جریان پیدا می کند و هر گونه لکه سخت را خیلی سریع از روی آنها بر می دارد. در ماشین ظرفشویی بوش سری 8 با ویژگی Active Water زمان شستشن ظرف ها نصف می شود. 

 ویژگی Active Water در ماشین ظرفشویی بوش SMS88TI30M 

سنسور نشت آب در SMS88TI30M 

در اکثر محصولات بوش و ماشین ظرفشویی  SMS88TI30M از سنسور کاربردی استفاده شده است که کمک می کند تا ایمنی ماشین ظرفشویی تضمین شده باشد. در این ماشین ظرفشویی سنسوری میزان آب درداخل محفظه اندازه می گیرد. زمانی که میزان آب از یک حدی بیشتر شد و یا اینکه میزان سطح آب پایین تر آمد، سنسور اطلاعاتی را به پمپ آب ورودی ارسال می کند و در نتیجه آن جریان اب ورودی قطع می شود. این ویژگی موجب می شود تا اولا محیط مورد استفاده ماشین ظرفشویی را اب فرانگیرد و دوما ایمنی ماشین ظرفشویی را در پی خواهد داشت.

سنسور نشت آب در SMS88TI30M 

تعداد برنامه و آپشن در ماشین ظرفشویی سری 8 بوش SMS88TI30M

در ماشین ظرفشویی بوش  برنامه و تعداد آپشن وجود دارد. برنامه ها در قسمت جلوی ماشین ظرفشویی و بر روی پنل کنترل می توانند انتخاب شوند. اما از چه برنامه ای برای شستن ظرف ها باید استفاده کرد. برای ظرف های بسیار کثیف باید برنامه شستشوی Intensive انتخاب شود این برنامه در دمای 70 درجه سانتیگراد عمل می کند. اما اگر همین برنامه برای شستن ظرف های شیشه ای انتخاب شود ممکن است موجب صدمه به ظرف ها شود بنابراین با مطالعه بروشور و یا دفتر چه راهنما برنامه مناسب را انتخاب کنید. آپشن ها به خودی خود نمی توانند مورد استفاده قرار بگیرند و بعد از انتخاب برنامه اپشن مورد نظر باید انتخاب شود. برای نمونه آپشن PreWash ظرف ها را یک شستشوی اولیه می دهد و بعد برنامه انتخاب شده بر روی آن ها اجرا می شود.

تعداد برنامه و آپشن در ماشین ظرفشویی سری 8 بوش SMS88TI30M

دیگر امکانات در ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI30M 

شستشوی با تاخیر ، قفل کودک، خشک کردن زئولیتی، سنسور نشت آب، قابلیت شستشو با فشار زیاد Active Water،  شستشوی نیم بار، شسشتوی ماشین ظرفشویی، مصرف انرژی و اب کم، صدا و لرزش کم از ویژگی ها و امکانات این ماشین ظرفشویی است.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بوش
ظرفیت
14 نفره
رنگ
نقره ای ضد لکه
صفحه نمایش دیجیتال
سبد کارد و چنگال
تعداد برنامه انتخابی اضافه شستشو
7 عدد
میزان مصرف آب
7.3 لیتر
میزان صدا
42 دسی بل
تمیز کردن خودکار ماشین ظرفشویی
شاخص زمان باقی مانده
فیلتر سه گانه
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
ابعاد
عرض 600 × عمق 600 × ارتفاع 845 میلیمتر
وزن
56.3 کیلوگرم
تعداد طبقه
3 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha