ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS46MW03E Bosch Dishwsher 14 Persons Capacity SMS46MW03E

ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS46MW03E
سازنده
بوش
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A++
رنگ
سفید
سبد کارد و چنگال
تعداد طبقه
3 طبقه
۱۸/۸۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۱۴
بازدید:
۳۶۵
شناسه کالا:
1363126021131
تضمین اصالت:

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46MW03E  دارای ظرفیت 14 نفره است. این ماشین ظرفشویی از سری 4 تولیدات بوش می باشد که با مشخصاتی کاربردی در اختیار کاربران قرار گرفته است. بوش در این ماشین ظرفشویی از موتور اکوسایلنس استفاده کرده است. موتور Eco Silence مصرف انرژی کمی را دارد و برای این ماشین ظرفشویی رده انرژی مصرفی ++A را موجب شده است. میزان صدا در آن  برابر با 44 دسیبل است. می توان با این ماشین ظرفشویی شستشوی ظرف ها را در تمام ساعات شبانه رو.ز و حتی شبها موقع خواب انجام داد. برنامه های متنوعی را دارد که می توان برای هر نوع ظرف با هر میزان کثیفی از آنها استفاده کرد. 

ماشین ظرفشویی بوش مدل sms46mw03e  دارای ظرفیت 14 نفره

برنامه های موجود در ماشین ظرفشویی بوش SMS46MW03E 

برنامه شستشوی اتوماتیک با دمای 45 تا 65 درجه سانتیگراد Auto، برنامه شستشوی اقتصادی با دمای 50 درجه ECO، برنامه شستشوی ظروف کریستالی و شیشه ای در دمای 40 درجه Glass، برنامه شستشوی ظروف بسیار کثیف با دمای 70 درجه Intensive،  برنامه شستشوی سریع در 65 درجه Fast و برنامه شستشوی بی صدا در دمای 50 درجه سانتیگراد Night Program  در این ماشین ظرفشویی دست کاربران را برای انتخاب برنامه مناسب باز گذاشته است.جدا از برنامه ها از آپشن هایی استفاده شده که به صورت کمکی همراه برنامه ها به کاربرده می شوند. آپشن خشک کردن بیشتر Extra Dry بعد از فرایند شستشو با افزایش دما کمک می کند ظرف ها بیشتر خشک شده و میزان زیادی از باکتری ها تا 99.999 درصد از روی ظرف ها حذف می شوند، آپشن Hygiene Plus ظرف ها را در دمای بالاتری آبکشی می کند و باکتری زدایی به صورت کارآمدی انجام می شود، آپشن Vario Speed Plus بسیار کارآمد بوده و در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شده و شستن ظرف ها با کارایی بیشتری انجام می شود و در نهایت آپشن شستشوی ماشین ظرفشویی بعد از فرایند شستشو Machine Care در این ماشین ظرفشویی قرار گرفته  و بعد از فرایند شستشو ماشین ظرفشویی تمیز شده و از ایجاد بوی ناخوشایند آن جلوگیری می کند.

موتور ECO Silence Drive در ماشین ظرفشویی بوش SMS46MW03E 

موتور به عنوان بخشی حیاتی در ماشین ظرفشویی است. موتور باید در عین کارایی بالا، میزان ایمنی بالایی را نیز داشته باشد. در ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46MW03E  از موتور اکو سایلنس استفاده شده است. این موتور ایمنی ظرف ها را تظمین شده اعمال می کند. البته باید کاربر ظرف ها را در ماشین ظرفشویی به درستی بچیند. رده انرژی مصرفی برای این موتور ++A و میزان صدای آنم 44 دسیبل می باشد. در ماشین ظرفشویی بوش SMS46MW03E  از یک برنامه به نام Night Program بهره گرفته شده که میزان صدا آن 41 دسیبل یعنی 3 دسیبل کمتر از حالت دیگر برنامه ها را دارد. 

ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش

موتور Eco Silence Drive بوش، کم صدا و با دوام با کمترین میزان مصرف انرژی

 

Active Water در ماشین ظرفشویی بوش SMS46MW03E  

در ماشین ظرفشویی بوش SMS46MW03E  از ویژگی Active Water استفاده شده است. این ویژگی کاربر بالایی را دارد و در مواقع ضروری و عجله ای می توان از آن استفاده کرد. در این ویژگی فشار آب افزایش می یابد و شستشوی ظرف ها سریعتر انجام می شود. با این ویژگی زمان شستشو تا 40 درص کمتر از برنامه اتوماتیک می شود. میزان مصرف انرژی و آب و با ویژگی Active Water در ماشین ظرفشویی سری 4 بوش مدل SMS46MW03E  به طور قابل ملاحظه ای کاهش پیدا می کند. 

 

شما می توانید برای جلوگیری از خرید کالای تقلبی، ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46MW03E  موجود در فروشگاه مجی کالا را با ماشین ظرفشویی بوش موجود در وبسایت شرکت سازنده تطبیق دهید، لینک زیر:

WWW.BOSCH-HOME .COM

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بوش
ظرفیت
14 نفره
رده مصرف انرژی
A++
رنگ
سفید
صفحه نمایش دیجیتال
سبد کارد و چنگال
کلاس خشک کن (از A بالاترین تا D پایینترین)
A
تعداد برنامه انتخابی اضافه شستشو
6 عدد با 3 آپشن
تعداد برنامه اصلی شستشو
6 عدد
میزان مصرف آب
9.5 لیتر
میزان صدا
44 دسی بل
تمیز کردن خودکار ماشین ظرفشویی
شاخص زمان باقی مانده
فیلتر سه گانه
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
ابعاد
عرض 600 × عمق 600 × ارتفاع 845 میلیمتر
وزن
51.3 کیلوگرم
تعداد طبقه
3 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha