ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره مدل SMS46MI10M Bosch Dishwsher 13 Plates Capacity SMS46MI10M

ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره مدل SMS46MI10M
سازنده
بوش
ظرفیت
13 نفره
رده مصرف انرژی
5 ستاره انرژی
رنگ
نقره ای ضد لکه
سبد کارد و چنگال
تعداد طبقه
3 طبقه
۱۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۲۲
بازدید:
۳۵۲
تضمین اصالت:

ماشین ظرفشویی بوش  SMS46MI10M دارای ظرفیت 13 نفره است. در آن از موتور ایکوسایلنس درایو با مصرف انرژی کم و طول عمر بالا استفاده شده است. ویژگی هایی چون سنسور نشت آب و یا سنسور میزان کثیفی ظرف ها را دارد. برنامه های ماشین ظرفشویی بوش سری 4 برابر با 6 عدد است که کاربر می تواند از میان آنها انتخاب کند. جدا از برنامه ها از آپشن هایی استفاده شده است که می توانند به همراه برنامه ها استفاده شوند. برای ظروف شیشه ای برنامه به نام Glass 40 اختصاص داده شده است. ماشین ظرفشویی بوش سری 4 مدل SMS46MI10M شستوی پرفشار Intensive را دارد که در دمای 70 درجه ظرف ها را شسته و سختیرین لکه ها  چربی ها را خیلی سریع از روی ظرف ها بر می دارد. این ماشینم ظرفشویی طراحی زیبایی را دارد و می تواند  با رنگ نقره ای که دارد موجب زیبا تر شدن فضای مور استفاده شود. 

 

ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش

برنامه ها و آپشن ها در ماشین ظرفشویی بوش

برنامه شستشوی اتوماتیک با دمای 45 تا 65 درجه سانتیگراد Auto، برنامه شستشوی اقتصادی با دمای 50 درجه ECO، برنامه شستشوی ظروف کریستالی و شیشه ای در دمای 40 درجه Glass، برنامه شستشوی ظروف بسیار کثیف با دمای 70 درجه Intensive،  برنامه شستشوی سریع در 65 درجه Fast و برنامه شستشوی بی صدا در دمای 50 درجه سانتیگراد Night Program  در این ماشین ظرفشویی دست کاربران را برای انتخاب برنامه مناسب باز گذاشته است.جدا از برنامه ها از آپشن هایی استفاده شده که به صورت کمکی همراه برنامه ها به کاربرده می شوند. آپشن خشک کردن بیشتر Extra Dry بعد از فرایند شستشو با افزایش دما کمک می کند ظرف ها بیشتر خشک شده و میزان زیادی از باکتری ها تا 99.999 درصد از روی ظرف ها حذف می شوند، آپشن Hygiene Plus ظرف ها را در دمای بالاتری آبکشی می کند و باکتری زدایی به صورت کارآمدی انجام می شود، آپشن Vario Speed Plus بسیار کارآمد بوده و در مصرف آب و انرژی صرفه جویی شده و شستن ظرف ها با کارایی بیشتری انجام می شود و در نهایت آپشن شستشوی ماشین ظرفشویی بعد از فرایند شستشو Machine Care در این ماشین ظرفشویی قرار گرفته  و بعد از فرایند شستشو ماشین ظرفشویی تمیز شده و از ایجاد بوی ناخوشایند آن جلوگیری می کند. 

به صرفه و کارامد Eco Silence Drive

در ماشین ظرفشویی بوش از موتور فوق العاده کاربردی استفاده شده است. این موتور می تواند مصرف انرژی  را کاهش دهد. موتور اکوسایلنس درایو در ماشین ظرفشویی بوش SMS46MI10M در کشور های اروپایی تا 10 سال ضمانت می شود و این نشان از کیفیت بالای ساخت را دارد. رده انرژی مصرفی برای این ماشین ظرفشویی 3 ستاره انرژی است که نشان می دهد مصرف پایینی را دارد. خرید ماشین ظرفشویی بوش SMS46MI10M در دراز مدت صرفه اقتصادی فوق العاده موثری را خواهد داشت.

ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش

موتور Eco Silence Drive بوش، کم صدا و با دوام با کمترین میزان مصرف انرژی

 

امکانات موجود در ماشین ظرفشویی بوش SMS46MI10M

در این ماشین ظرفشویی امکانات و ویژگی های زیادی مانند قطع آب ورودی در صورت نشتی Aqua Stop، قفل کودک Child Lock، سنسور بار، بازیابی آب Active Water، سنسور میزان مصرف شوینده Detegent Automation، تمیز کردن خودکار فیلتر سه لایه،  روکش داخلی استیل ضد زنگ، پنل دیجیتال و نمایش زمان باقی مانده، قابلیت تاخیر در زمان شستشو Time Delay و محافظت از ظروف شیشه ای Glass Care System وجود دارد و انتظار می رود از هر لحاظ انتظار کاربران را برآورده کند.

شما می توانید برای جلوگیری خرید کالای تقلبی، ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46MI10M  موجود در فروشگاه مجی کالا را با ماشین ظرفشویی بوش موجود در وبسایت شرکت سازنده تطبیق دهید، لینک زیر:

WWW.BOSCH-HOME .COM

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بوش
ظرفیت
13 نفره
رده مصرف انرژی
5 ستاره انرژی
رنگ
نقره ای ضد لکه
صفحه نمایش دیجیتال
سبد کارد و چنگال
تعداد برنامه انتخابی اضافه شستشو
6 عدد
تعداد برنامه اصلی شستشو
6 عدد
رده مصرف انرژی
++A
میزان مصرف آب
6.4 لیتر
میزان صدا
44 دسی بل
تمیز کردن خودکار ماشین ظرفشویی
شاخص زمان باقی مانده
فیلتر سه گانه
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
ابعاد
عرض 600 × عمق 600 × ارتفاع 845 میلیمتر
وزن
54.8 کیلوگرم
تعداد طبقه
3 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha