ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره مدل SMS68TI20M Bosch Dishwsher 13 person Capacity SMS68TI20M

ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره مدل SMS68TI20M
سازنده
بوش
ظرفیت
13 نفره
رنگ
نقره ای ضد لکه
سبد کارد و چنگال
تعداد طبقه
3 طبقه
۲۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۲۲
بازدید:
۳۰۳
تضمین اصالت:

ماشین ظرفشویی بوش SMS68TI20M بدون شک از بهترین ها شرکت بوش است. ماشین ظرفشویی SMS68TI20M دارای ظرفیت 13 نفره بوده و از سری 6  می باشد. در آن ازبرنامه های متعدد و آپشن های کاربردی استفاده شده است. آپشن ها می توانند به همراه برنامه ها مورد استفاده قرار بگیرند. در آن از موتور اکوسایلنس استفاده شده است. رده انرژی در ماشین ظرفشویی بوش با این موتور 3 ستاره انرژی می باشد. میزان مصرف آب در آن 7.4 لیتر بوده که در رده ماشین ظرفشویی های کم مصرف قرار گرفته است. در این ماشین ظرفشویی از سنسور نشت آب بهره گرفته شده است که در مواقع نشتی جریان اب ورودی را قطع می کند. میزان صدا در آن 42 دسیبل می باشد و امکان شستشوی ظرف ها را در هر ساعت شبانه روز ممکن می سازد. در ادامه به توصیف بیشتر این ماشین ظرفشویی می پردازیم.

موتور اکوسایلنس Eco Silence در ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش

موتور در ماشین های ظرفشویی بوش منحصر به فرد است. در این ماشین ظرفشویی از موتور Eco Silence استفاده شده است. این موتور سه ستاره انرژی را به احظ مصرف به دست آورده است که می توان گفت تقریبا کم مصرف می باشد. در آن میزان صدا 42 دسیبل می باشد. میزان صدا و لرزش در این ماشین ظرفشویی به واسطه وزنه های تعادل و ساختار بدن بسیار کم است. در عبارت Eco Silence کلمه Eco به معنی اقتصادی و کم مصرف بودن و Silence به معنی بی صدا می می باشد. این بدان معنی است که بوش عبارت و یا اسم های انتخابی برای هر قطعه را متناسب با عملکرد آنها انتخاب می کند.

Aqua Stop کاربردی و ایمن در ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره مدل SMS68TI20M

ویژگی جلوگیری از نشت آب می تواند بسیار کارآمد باشد. در ماشین ظرفشویی بوش از سنسور نشت اب استفاده شده است. این سنسور در زمان نشت اب داده هایی را به پمپ آب ارسال می کند و جریان آب ورودی قطع می شود. با این ویژگی دیگر محیط آشپزخانه را آب فرا نمی گیرد و همچنین به موتور و ماشین ظرفشویی صدمه و آسیب وارد نمی شود. 

محافظت از ظروف شیشه ای در ماشین ظرفشویی سری 6 بوش مدل SMS68TI20M

ظروف شیشه نسبت به حرارت بسیار حساس هستند. در ماشین ظرفشویی بوش SMS68TI20M برای ظروف شیشه ای می توان از برنامه کاربردی Glass 40 استفاده کرد. با این برنامه ظرف ها را در دما 40 درجه سانتیگراد شسته می شود.  برای ظروف شیشه ای از یک نگهدارنده پلاستیکی استفاده شده تا راحت تر بتوان چینش آن ها را انجام داد. البته لازم به ذکر است که همیشه در چینش ظرف ها دقت شود تا پره ها شستشو موجب شکسته شدن ظرف ها نشود.

خشک کردن بیشتر ظرف ها با Extra Dry 

 در ماشین ظرفشویی بوش خشک کردن ظرف ها با روش Condensing انجام می شود. در آن بخار روی ظرف ها بر روی بدنه استیل ماشین ظرفشویی به قطرات اب تبدیل می شود و به پایین ماشین ظرفشویی سرازیر می شود. در این روش معمولا تا 90 درصد رطوبت روی ظرف ها برداشته می شود. در ماشین ظرفشویی بوش 13 نفره مدل SMS68TI20M از روش Extra Dry  استفاده شده است. این روش دما را تا 70 درجه بالا می برد و کمک می کند تا ظرف ها مخصوصا ظرف های پلاستیکی سریعتر خشک شوند.

گرم کردن آب با Heat Exchanger

 تغییرات دمای ممکن است موجب اسیب رساندن به ظرفهای شیشه ای شود. بوش برای گرم کردن اب از مبدل حرراتی استفاده کرده است. در این ماشین ظرفشویی ظرف ها به صورت ایده ال شسشته شده و متحمل شوک گرمایی  نمی شوند. دما برای هر برنامه با ارامی بالا می رود  به گونه ای زمان همدا شدن ظرف با اب داخل مخزن زمان بیشتری را طی می کند.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بوش
ظرفیت
13 نفره
رنگ
نقره ای ضد لکه
صفحه نمایش دیجیتال
سبد کارد و چنگال
تعداد برنامه انتخابی اضافه شستشو
6 عدد با 3 آپشن
تعداد برنامه اصلی شستشو
8 عدد
میزان مصرف آب
6.4 لیتر
میزان صدا
42 دسی بل
تمیز کردن خودکار ماشین ظرفشویی
شاخص زمان باقی مانده
فیلتر سه گانه
شستشوی سریع
شستشوی اتوماتیک
ابعاد
عرض 600 × عمق 600 × ارتفاع 845 میلیمتر
وزن
53.8 کیلوگرم
تعداد طبقه
3 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha