ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش زئولیت دار مدل SMS88TI46M Bosch Dishwasher 14 sets SMS88TI46M

ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش زئولیت دار مدل  SMS88TI46M
سازنده
بوش
ظرفیت
14 نفر
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
نقره ای
تعداد طبقه
3 طبقه
۲۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۱۴
بازدید:
۳۱۴
شناسه کالا:
2463125321131
تضمین اصالت:

معرفی ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMS88TI46M

یکی دیگر از ماشین ظرفشویی های با کیفیت بوش ماشین ظرفشویی SMS88TI46M است.این ظرفشویی از 3 طبقه برخوردار است و میزان ظرفیت بالایی دارد که می تواند ظروف 14 نفر را در خود جای دهد.سبد های مطمئن وارویوی این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و از طول عمر بسیار بالایی برخوردار هستند.ظرفشویی SMS88TI46M مانند دیگر ظرفشویی های بوش دارای موتور قدرتمند Eco Silense Drive است که می تواند تا سال های زیادی بدون نگرانی و مشکل کار کند طوری که بوش این موتور را تا 10 سال تضمین کرده است.به لطف اسن موتور مصرف انرژی و آب در این محصول تا حد چشمگیری پایین آمده است و در رده ی A+++قرار گرفته است.ظرفشویی SMS88TI46M از 8 برنامه ی اصلی و 4 برنامه ی ویژه برای شستن ظروف برخوردار است که هر بار بهترین عملکرد را از خود نشان می دهد و ظروفی بسیار تمیز و براق و خشک را در اختیار شما قرار می دهد.علت خشکی 100% ظروف این ظرفشویی برخورداری از سنگ زئولیت است.از دیگر امکانات و قابلیت های این محصول می توان به قفل کودک،مبدل حرارتی،لامپ  داخلی،صفحه نمایش TFT ،سبد های نگهدارنده ی لیوان های بلند و بطری،قابلیت اتصال به تلفن همراه و کنترل از راه دور،سیستم ضد نشت آب،سنسور تشخیص میزان کثیفی ظروف و... اشاره کرد.این ظرفشویی دارای طراحی بسیار زیبا با رنگ نقره ای است که از ظاهر بسیار جذاب و مدرنی برخوردار است و در نگاه اول هر کاربری را مجذوب می کند.اگر به دنبال یک ظرفشویی با کیفیت ،کم مصرف و در عین حال خوش ساخت هستید ما ظرفشویی SMS88TI46M بوش را به شما پیشنهاد می دهیم.برای آشنایی بیشتر با این محصول لطفا تا آخر مطالب ما را یاری فرمایید.

 

موتور EcoSilense Drive با طول عمر بالا

ظرفشویی SMS88TI46M از موتور قدرتمند EcoSilense Drive برخوردار است.این موتور از طول عمر بسیار بالایی برخوردار است و تا سالهای زیادی بدون وقفه و مشکل کار می کند.ظرفشویی هایی که مجهز به این موتور می باشند از صدای بسیار ناچیزی نیز برخوردار هستند و نسبت به مدل های دیگر در رده های بالاتری قرار دارند.موتور EcoSilense Drive بر صرفه جویی از آب و انرژی نیز تاثیر می گذارد و به دلیل اصطکاک کمتر انرژی بسیار ناچیزی را مصرف می کند به گونه ای که ظرفشویی SMS88TI46M توانسته است برچسب مصرف انرزی A+++ را به خود اختصاص دهد که از مصرف انرژی بسیار پایین آن سخن می گوید.

برنامه های متنوع برای شستشوی ظروف در ظرفشویی بوش مدل SMS88TI46M

بوش ظرفشویی SMS88TI46M را با 8برنامه ی متنوع شستشو تولید کرده است تا کاربران بتوانند با توجه به نوع و میزان چربی ظروف برنامه ی مورد نظر را انتخاب کنند.این برنامه ها مانند:

Intensiv 70 °C :شستشوی قوی در 70 درجه برای قابلمه ها و ظروف چرب

Auto 45-65 °C :شستشوی خودکار در دمای 45 تا 65 درجه

Eco 50 °C :شستشوی اقتصادی در 50 درجه

Silense 50 °C  : شستشوی سایلنت و بدون صدا در 50 درجه

1h 65 °C :شستشوی 1 ساعته در دمای 65درجه سانتیگراد

PreRinse :آبکشی اولیه

Quick Wash45:شستشوی سریع در دمای 45 درجه

Short 60:شستشوی کوتاه

قابلیت اتصال به تلفن همراه و کنترل از راه دور

ماشین ظرفشویی SMS88TI46M با قابلیت اتصال به تلفن همراه تعیبه شده است.شما می توانید ظرفشویی SMS88TI46M را از طریق وای فای به تلفن همراه هوشمند خود متصل کنید و در مواقعی که مشغول کار های دیگر هستید از طریق گوشی همراه خود آن را کنترل کنید.مثلا از زمان باقی مانده شستشو باخبر باشید یا برنامه های مورد نظر را انتخاب و  تنظیم کنید.برای این کار تنها کافیست برنامه ی Home Connect را دانلود کنید و تلفن را به دستگاه متصل نمایید و بعد از وارد کردن ظروف میزان کثیفی ظروف را تعین کنید و  گزینه ی FlexStart در این برنامه با توجه به میزان کثیفی ظروف برنامه ی مناسب را به شما پیشنهاد می دهد و دیگر نیاز نیست برای انتخاب برنامه ی مناسب وقت خود را تلف کنید.

ماشین ظرفشویی SMS88TI46M  مجهز به صفحه نمایش TFT

در ظرفشویی SMS88TI46M  صفحه نمایش چند رنگ TFT تعبیه شده است.این صفحه نمایش با ایجاد تصاویر و اطلاعات بسیار خوانا شما را از چرخه ها و گزینه های انتخاب شده،زمان باقی مانده و مواد شوینده و نمک باقی مانده آگاه می سازد و اطلاعات مفیدی درباره ی استفاده بهتر از ظرفشویی و صرفه جویی در مصرف آب و انرژی را ارائه می دهد.

سنگ زئولیت برای خشک کردن کامل ظروف در ظرفشویی SMS88TI46M

یکی از مزیت های ماشین ظرفشویی SMS88TI46M بوش برخورداری از تکنولوژی زئولیت برای خشک کردن ظروف است.این ظرفشویی بر خلاف مدل های دیگر از فناوری المنت برای خشک کردن ظروف استفاده نمی کند بلکه از فناوری زئولیت بهره می برد.فناوری زئولیت یک نوع سنگ معدنی است که این سنگ رطوبت داخل ظرفشویی رابه خود جذب می کند و بعد از آن از خود واکنش نشان می دهد و حرارت را تولید می کند که این حرارت موجب خشک شدن 100% ظروف می شود و ظروفی کاملا خشک و تمیز را در اختیار شما قرار می دهد.

Aqua Sensorیا سنسور تشخیص لکه

این قابلیت باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود.با این ویژگی در ظرفشویی SMS88TI46M در هربار شستشو یک پنجم آب معادل4 لیتر آب را صرفه جویی می کند چون این ویژگی میزان کثیفی ظروف را سنجیده و نسبت به آن آب را مصرف می کند اگر میزان چربی یا کثیفی در آب کم باشد از همان آب برای شستشوی ظروف در سیکل بعدی استفاده می کند.این ویژگی برای مواقعی که تعداد ظروف کم باشد یا ظروف زیاد کثیف نباشد (مانند ظروف میوه خوری)بسیار مناسب است.

 

Glass یا سیستم محافظت از ظروف شیشه ای

ماشین ظرفشویی SMS88TI46M مجهز به ویژگی Glass می باشد.این ویژگی ظروف شیشه ای را که نیاز به مراقبت بیشتری در هنگام شستشو دارند،با دقت بالاتری و در یک دمای مناسب شستشو می دهد تا باعث ترک خوردن ظروف بر اثر بالا و پایین آمدن دمای آب نشود.با این ویژگی املاح موجود در آب که باعث ایجاد لکه در ظروف می شود را پاکسازی می کند و ظروفی بسیار تمیز و براق را تحویل شما می دهد.

قابلیت Active Water  در ظرفشویی SMS88TI46M برای صرفه جویی در مصرف آب

بوش برای هدر رفتن آب و انرژی و صرفه جویی از آن ویژگی Active Water را در ظرفشویی بوش مدل SMS88TI46M گنجانده است.با این قابلیت مصرف آب و انرژی تا حد چشمگیری کاهش می یابد و ظروف را با بهترین روش و کمترین آب و انرژی شستشو می دهد.

قفل کودک

بوش ماشین ظرفشویی SMS88TI46M را مجهز به قابلیت قفل کودک تولید کرده است.با این قابلیت بعداز شروع به کار ماشین ظرفشویی صفحه نمایش و درب دستگاه قفل می شود و مانع از باز کردن درب یا تغیر برنامه ها و تنظیمات آن توسط کودکان می شود.

سبد های نگهدارنده ی لیوان شیشه ای بلند یا بطری

بوش این ظرفشویی را مجهز به سبد های نگهدارنده ی لیوان های بلند یا بطری تولید کرده است.شما می توانید لیوان های بلند ،بطری ها یا گلدان های خود را در این سبد قرار دهید و هیچ نگرانی بابت جا نشدن آنها در ظرفشویی نداشته باشید.

EmotionLight

ظرفشویی SMS88TI46M دارای چراغ های ال ای دی می باشد تا در هنگام باز شدن درب بعد یا قبل از شستشو این چراغ ها روشن شوند و شما بتوانید تمام جزئیات داخل ظرفشویی را مشاهده کنید.

مبدل حرارتی

ظرفشویی SMS88TI46M مجهز به مبدل حرارتی تولید شده است.با این مبدل آب در مخزن شستشو از قبل گرم می شود و مانع شوک دما به ظروف می شود و لیوان های شیشه ای و ظروف گرانبهای شما را با احتیاط کامل شستشو می دهد و از ترک خوردن یا شکستگی آن ها جلوگیری می کند.

قابلیت DosageAssist در ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMS88TI46M

این قابلیت نتیجه تمیز کردن بهینه و شستشوی آرام را تضمین می کند.با این قابلیت تلگراف موجود در مواد شوینده را بیرون می ریزد و مانع باقی ماندن مواد شوینده روی ظروف و ایجاد لکه روی آنها می شود.با این قابلیت ظروفی براق و درخشان در اختیار شما قرار داده می شود.

 

برنامه های ویژه :

Vario Speed Plus کاهش زمان شستشو:این برنامه سرعت شستشو تا 3 برابر افزایش می یابد البته ناگفته نماند که انرژی بیشتری را نیز مصرف می کند. Vario Speed Plus برای مواقعی که عجله دارید بسیار مناسب است چون ظروف را با همان کیفیت و با سرعت بسیار بالایی شستشو می دهد.

Hygiene Plus شستشوی بهداشتی:این برنامه دمای آب را افزایش داده و باعث شستشوی آنتی باکتریال می شود یعنی تمام باکتری های روی ظروف را زا بین می برد.

Extra Drying خشک کن اضافه:تمام ظروف را بار دیگر خشک می کند و هیچ گونه لکه ای روی ظروف باقی نمی ماند.

طراحی شیک و مدرن ماشین ظرفشویی SMS88TI46M بوش

ماشین ظرفشویی SMS88TI46M دارای طراحی بسیار زیبا با رنگ نقره ای می باشد.رنگ یک دست نقره ای این محصول باعث شده است به راحتی با انواع دکوراسیون سازگاری داشته باشد و جلوه ای مدرن و زیبا را به آن بخشیده است.این ظرفشویی دارای 3 طبقه می باشد که اندازه ی این کشو و طبقه ها به راحتی قابل تنظیم است.قفسه های این محصول دارای جنسی بسیار مقاوم و ضد زنگ می باشد که از طول عمر بسیار بالایی نیز برخوردار هستند.نمایشگری دیجیتالی و تمام لمسی TFT روی این ظرفشویی تعبیه شده است که زمان باقی مانده و برنامه ها را نمایش می دهد.این محصول با کیفیت در ابعاد 600*600*845 میلیمتر طراحی شده است که اندازه ی استاندارد آن کمک می کند در هر مکانی جای بگیرد.

لینک سایت اصلی شرکت سازنده برای مشاهده محصول

لیست قیمت ماشین ظرفشویی های موجود در سایت مجی کالا

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بوش
ظرفیت
14 نفر
رده مصرف انرژی
A+++
رنگ
نقره ای
صفحه نمایش دیجیتال
پنل لمسی
دارد
کلاس خشک کن (از A بالاترین تا D پایینترین)
A
تعداد برنامه اصلی شستشو
8 برنامه
میزان مصرف آب
9.5 لیتر
شاخص زمان باقی مانده
فیلتر سه گانه
ابعاد
600*600*845 میلی متر
وزن
57 کیلوگرم
تعداد طبقه
3 طبقه
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha