فر توکار بوش مدل HBG675BS1 Bosch Built-in Oven HBG675BS1

فر توکار بوش مدل HBG675BS1
نوع وسیله
فر توکار
سازنده
بوش
ظرفیت
71 لیتر
برنامه پخت
تعداد برنامه پخت
10 برنامه
گریل
گرم نگهدارنده
۲۴/۱۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۱/۲۲
بازدید:
۱۰۱
تضمین اصالت:

فر توکار بوش مدل HBG675BS1 یکی از محصولات فوق العاده با کیفیت و کارای شرکت بوش می باشد. همانطور که از نام این مدل پیدا است، این فر به صورت توکار می باشد. ابعاد آن 60 در 60 سانتیمیتر است و قابلیت های منحصر به فردی را دارد. در فر توکار بوش مدل HBG675BS1  درب به آسانی باز و بسته می شود و به لطف تمیز کردن اتوماتیک ان لازم نیست که آن را به صورت منوال Manual تمیز کرد. این مایکروفر هوا را در هر سطحی از درجه حرارت به صورت چند بعدی اعمال می کند و می تواند انواعی از غذا ها را آماده کند. قفسه ها در آن به صورت تلسکوپی بوده و به راحتی روی غلطک جلو و عقب می روند. حجم این مایکروفر توکار بوش برابر با 71 لیتر است که در میان مایکروفر های موجود در بازار بیشترین حجم را دارد. این مایکروفر 13 عملکرد را دارد و از ذوب کردن Defrost گرفته تا درست کردن پیتزا و یا کببا کردن و یا نیم پز کردن غذا همه و همه از قابلیت های منحصر به فرد آن می باشد.  فر توکار بوش مدل HBG675BS1 دارای 5 طبقه و یا قفسه ی باشد و به نظر می رسد وجود آن در هر منزلی ضروری است و اشپزی کاملا اتوماتیکی را فراهم می کند.

کاربرد های متنوع در فر توکار بوش مدل HBG675BS1

در فر توکار بوش مدل HBG675BS1 کاربرد های متنوعی اتخاذ شده است و می توان از آن برای پخت انواعی  از غذا ها، شیرینی، پیتزا و... استفاده کرد . این فر توکار دارای ویژگی Auto Pilot است که کارایی آن در پخت غذا فوق العاده می باشد. از طرفی با قبلیت 4D Hot Air می تواند گرما را در سراسر فر به صورت یکسان پخش کند. در این فر توکار بوش از  طبقه استفاده شده است که هر طبقه در ان می تواند گرما و یا دمایی منحصر به فرد داشته باشد. بنابراین با همان طبقه ها می توان میزان پخت را تغییر دارد و سطح هایی مختلقف از پخت و پز را اعمال کرد. 

طراحی در فر توکار بوش 675

 این فر طراحی زیبایی را دارد. هر برنامه در آن که در حال اجرا می باشد  بر روی پنل دیجیتال بسیار خانه نوشته می شود و نشانگر فوق العاده ای برای آگاهی از عملکرد دستگاه می باشد. این فر دارای طراحی با رنگ استیل دودی می باشد. به سختی لکه بر می دارد. در آن درب از جنس شیشه بوده و به صورت دودی مانند است. فر توکار بوش دارای حجمی زیاد است و به راحتی می تواند برای هر نوع غذا مورد استفاده قرار بگیرد.  کشو ها و یا قفسه ها به صورت تلسکوپی است و می تواند روی ریل ها آن ها را بیرون کشید و یا به راحتی در جای خود قرار داد. درب در این فر توکار کابری اسانی را دارد و دارای ویژگی آسان باز شو می باشد.

تمیز کردن آسان در فر توکار بوش مدل HBG675BS1

معمولا فر که برای پخت غذا مورد استفاده قرار می گیرد، کثیف می شود و لکه هایی از چربی  بر روی سطح داخلی آن می چسبد. در این صورت تمییز کردن آن کار سختی است و ممکن است حتی به قسمت داخلی فر آسیب وارد شو و خراش بردارد. اما بوش در این فر از ویژگی و یا برنامه ای فوق العاده استفاده کرده است که کمک می کند تا بتوان هر چه سریع تر فر را تمیز کرد. این ویژگی به این صورت است که ابتدا دما تا 450 درجه بالا می رود و هر گونه جرم و یا لکه روی قسمت داخلی فر است به خوبی تمیز می شود.  در این صورت هر چه لکه و یا چربی است به صورت خاکستر در آمده و به راحتی می توان آن را تمیز کرد.

مشاهده محصول در وب سایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
نوع وسیله
فر توکار
مشخصات کلی
سازنده
بوش
ظرفیت
71 لیتر
برنامه پخت
تعداد برنامه پخت
10 برنامه
قابلت مایکروویو
گریل
قفل کودک
طول سیم
120 سانتیمتر
تعداد کار
10
جنس بدنه
استیل
گرم نگهدارنده
برنامه خودکار
زنگ هشدار
باز شدن درب
به طرف پایین
قفل درب
نوع صفحه نمایش
TFT
تایمر برنامه
طراحی
توکار
رنگ
استیل
صفحه نمایش دیجیتال
ساعت
شروع سریع
پخت و دفراست
دارد
پخت و کباب پز کردن
دارد
پخت گرم و آرام
دارد
سرخ کردن رژیمی
دارد
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha