ماشین لباسشویی بکو 9 کیلو 1400 دور مدل WTV9734XS Beko Washing Machine 9 kg Capacity WTV9734XS

ماشین لباسشویی بکو 9 کیلو 1400 دور مدل WTV9734XS
سازنده
بکو
ظرفیت شست و شو
9 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
نوع صفحه نمایش
LED با پنل تمام لمسی
۱۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۵/۴
بازدید:
۱/۳۸۰
تضمین اصالت:

قیمت و مشخصات ماشین لباسشویی بکو مدل WTV9734XS

 بکو اخیرا ماشین لباسشویی WTV9734XS را روانه بازار کرده است که مشخصات و امکانات آن به نسبت مدل های سابق بیشتر است. در ماشین لباسشویی بکو 9734 از موتور اینورتر دار پرو اسماتر Inverter Pro Smart استفاده شده است که کم صدا و کم مصرف و در عین حال دوام بالایی را دارد. موتور در این ماشین لباسشویی گیربکسی است و کارایی موتور گیربکسی دیگر برای کاربران ثابت شده است. ظرفیت در این ماشین لباسشویی 9 کیلوگرم و سرعت چرخش در آن 1400 دور می باشد.  با 16 برنامه و تعدادی برابر با 4 آپشن دست کاربران برای انتخاب برنامه باز گذاشته است. در این ماشین لباسشویی از سنسور های متعدد جهت کارایی بهتر ماشین لباسشویی استفاده شده است در ادامه این ماشین لباسشویی را بیتر توصیف می کنیم.

موتور اینورتر دار پرو اسمارت Inverter Pro Smart

بکو در این ماشین لباسشویی از موتور اینورتردار پرو اسمارت استفاده کرده است. این موتور به جهت اینکه سنسور های زیادی را جهت کارایی بهتر ماشین لباسشویی به کار می گیرد به آن Smart و چون اینورتر در آن به کار رفته است موتور اینورتر دار یه اینورتر دار هوشمند نامیده می شود. در این ماشین لباسشویی به جهت این موتور کارآمد و اینورتر مصرف انرژی کم است به گونه ای که 5 ستاره انرژی را کسب کرده است. اینورتر از موتور و ماشین لباسشویی در برابر نوسانات برق و شوک های الکتریکی محافظت می کند و دوام و طول عمری بالا برای موتور محقق می شود. موتور در آن گیربکسی است و به سختی خراب می شود.

ظرفیت و چرخش بالا در ماشین لباسشویی بکو 9734

ظرفیت برای کاربر مهم است و از همه مهمتر سرعت چرخش تعیین کننده کارایی ماشین لباسشویی است. شما فرض کنید که یک ماشین لباسشویی با ظرفیت 9 کیلو و سرعت چرخش 1200 دور فرایند شستشو را انجام می دهد. در واقع در این صورت ماشین لباسشویی سعی بر ایجاد توان بیشتر بر درام شستشو دارد و همیشه در بیشینه کار می کند حالا ماشین لباسشویی با این مشخصاتی که  مدل 7734 دارد را درنظر بگیرید. در آن 9 کیلو گرم با سرعت 1400 دور شسته و یا آبکشی می شود. مسلم است که کارایی ماشین لباسشویی بیشتر است که سرعت چرخش بالایی نسبت به ظرفیت دارد. این ماشین لباسشویی ظرفیت 9 کیلوگرم و سرعت چرخش 1400 دور را دارد و یکی از برترین های شرکت بکو است.

لکه بری فوق العاده با ماشین لباسشویی بکو 9734

هر لباسی به نوعی کثیف می شود و جنس و یا موادی که لباس ها را کثیف می کنند. لباسی که در هوای بیرون کثیف می شود بیشتر الاینده های هوا و یا دوه روی ان می نشیند در حالی که لباسی دیگر در داخل منزل روی ان مواد غذایی و یا چرب مانند ریخته می شود و یا لباس یک کارگر و یا یک مکانیک بیشتر مواد روغنی بر روی ان ریخته می شود. بنابراین جنس و محتویات لکه ها متفاوت است. خوشبختانه با این ماشین لباسشویی می توان انواعی از لباس ها با هر نوع لکه ای را تمیز کرد و دیگر نیاز به سرکه و... نیست.

تنوع برنامه های شستشو با 16 برنامه

برنامه ها یکی از کاربردی ترین گزینه ها در ماشین لباسشویی به شمار می روند. از آنجا که لباس ها از الیاف ها متعدد ساخته می شوند و جنس های متفاوتی را دارند به دما و یا شویند و یا حتی نوع چرخش درام حساس هستند. برای هر لباس می توان از برنامه ای مخصوص به آن استفاده کرد. تا لباس ها از رم نیفتند و هر لباس با برنامه ایده آل شستشو داده شود. ازگر تعداد لباس ها زیاد بود همیشه برنامه را با بیشینه انتخاب کنید یعنی اینکه بیشتر لباس ها از چه جنس و یا الیافی هستند برنامه متناسب با آن انتخاب شود بهتر است. 

مشاهده محصول در وبسایت شرکت سازنده

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بکو
ظرفیت شست و شو
9 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
رده مصرف انرژی
5 ستاره انرژی
رنگ
نقره ای
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
تعداد برنامه های شستشو
16 عدد همراه 5 آپشن
موتور Direct Drive
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
نوع صفحه نمایش
LED با پنل تمام لمسی
سنسور تشخیص وزن لباس
دارد
شستشوی سریع در 14 دقیقه
دارد
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
عمقxارتفاعxعرض(میلی‌متر)
ارتفاع 840 × عرض 600 × عمق 640 میلیمتر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha