ماشین لباسشویی 8 کیلو بکو 1400 دور مدل WTV 8734 XCM Beko Washing machine 8Kg 1400 RPM WTV 8734 XCM

ماشین لباسشویی 8 کیلو بکو 1400 دور مدل WTV 8734 XCM
سازنده
بکو
ظرفیت شست و شو
8 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
شستشوی توربو Turbo Wash
نوع صفحه نمایش
LED با پنل تمام لمسی
۱۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۵/۱۱
بازدید:
۷۷۱
شناسه کالا:
2482314527819
تضمین اصالت:

ماشین لباسشویی بکو  با ظرفیت 8 کیلو  و چرخش موتور 1400 دور می تواند بسیار مقرون به صرفه و کاربردی باشد. قیمت ماشین لباسشویی بکو به نسبت دیگر برند ها پایین تر است و  به وضوح می توان گفت کارایی به مراتب بهتری را هم به اجرا می گذارد. 

ماشین لباسشویی 8734 بکو یکی از بهترین های بکو است. در این ماشین لباسشویی از 16 برنامهاز چروک روی ل و تعدادی آپشن استفاده شده است که می توان برا هر نوع لباسی از یک برنامه مخصوص استفاده کرد. در این ماشین لباسشویی از سنسور های متعددی استفاده شده است تا میزان مصرف انرژی و اب را بهینه کند. رده انرژی در ماشین لباسشویی 8734 برابر با A+++ است. برنامه هایی برای شستشوی سریع لباس ها اتخاذ شده است. برنامه 14 دقیقه ای با ظرفیت 2 کیلوگرم و برنامه 28 دقیقه ای برای شستشوی لباس ها در ظرفیت 8 کیلوگرم می تواند بسیار کاربردی باشد.  این ماشین ظرفشویی تمام اتوماتیک است و در آن تعادل اتوماتیک به خوبی انجام می شود. درام آن دارای طراحی موج وار است و در آن از چروک روی لباس ها جلوگیری می شود. در آن از بخار برای خوشبو کردن لباس ها، جلوگیری از چروک روی لباس ها و حذف آلرژی  استفاده شده است. شستشوی سریع و شستشوی نیم بار از ویژگی های بارز این ماشین لباسشویی می باشد.

موتور اینورتر دار پرو اسمارت دایرکت درایو

بکو در ماشین های لباسشویی خود از موتور اینورتر دار پر اسمارت استفاده می کند. در ماشین لباسشویی 8734 بکو همانند دیگر مدل ها از سنسور های زیادی استفاده شده است تا میزان مصرف انرژی و اب را اندازه بگیرند و متناسب با ظرفیت و وزن لباس ها بهینه سازی لازم را انجام دهند. اینورتر از یک طرف از موتور و ماشین لباسشویی در برابر نوسانات برق و شوک های الکتریکی جلوگیری می کند و از طرفی دیگر مصرف انرژی را کاهش می دهد. مصرف انرژی در این ماشین لباسشویی برابر با 5 ستاره انرژی است که می توان آن را +++A در نظر گرفت. میزان صدای در این ماشین لباسشویی بسیار کم است که گونه ای که می توان در تمام ساعات شبانه روز و حتی موقع خواب هم از آن استفاده کرد. 

خوشبو کردن لباس ها و حذف چروک آنها با  Air therapy

در ماشین لباسشویی بکو 8734 از یک ویژگی بارزی به نام Air Therapy استفاده شده است. این برنامه با یک دکمه اختصاصی صورت می گیرد. هوای گرم بر روی لباس ها جریان می یابد و به خوبی آن ها را چروک زدایی می کند. البته لباس ها با این فرایند خوشبو هم می شوند. شاید این ماشین لباسشویی و یا برند بکو اولین و تنها ترین باشد که از این ویژگی فوق العاده کاربردی استفاده می کند.

حذف 24 نوع لکه 

شاید قبلا با سرکه و یا آبلیمو، لکه ها را از روی لباس ها تمیز می کردید. ماشین لباسشویی بکو با سنسور هایی که دارد نوع لکه را از روی لباس ها تشخیص داده و ان ها را با کارایی بالایی از بین می برد و از روی لباس ها حذف می کند. لکه های روی لباس ها می توانند پایه چربی و یا رنگی داشته باشند. مهم نیست ماشین لباسشویی 8734 بکو به خوبی لکه هایی چون شکلات، سس و... را به خوبی از روی لباس ها حدف می کند.

شستشوی لباس ها در سریعترین زمان

در ماشین لباسشویی بکو 8734 دو نوع برنامه سریع وجود دارد. یکی از این برنامه ها لباس ها را در 14 دقیقه شستشو می دهد و دیگری لباس ها را در 28 دقیقه شستشو خواهد داد. در برنامه 14 دقیقه ای معمولا وزن لباس ها کم و در حدود 2 کیلو گرم است اما در برنامه 28 دقیقه ای وزن لباس ها می تواند برابر با ظرفیت ماشین لباسشویی یعنی 8 کیلو گرم باشد. شما می توانید بسته به نیاز از هر کدام از این برنامه ها استفاده کنید.

 ضد چروک و ضد آلرژی با بخار

بکو در ماشین لباسشویی 8734  از ویژگی ورودی هوای گرم به داخل لباس ها استفاده می کند. Air Therapy ویژگی کاربردی است که هم موجب خوشبو شدن و خشک شدن لباس ها می شود و هم به واسطه نرم نگه داشتن لباس ها چین و چروک روی آن ها را از بین می برد. از طرفی دیگر درام در ماشین لباسشویی 8734 تئوری طراحی شده است تا کمترین چروک روی لباس ها ایجاد شود. درام دارای طراحی موج وار یا Wave است که به آن Wave Drumx می گویند.  بخار از طرفی دیگر میزان آلرژی را روی لباس ها کاهش می دهد و به گونه ای که می توان گفت تا 99.99 درصد الرژی ها را  از بین می برد.

لیست قیمت ماشین های لباسشویی موجود در فروشگاه مجی کالا

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بکو
ظرفیت شست و شو
8 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1400
رده مصرف انرژی
+++A
رنگ
نقره ای
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
تعداد برنامه های شستشو
16 عدد
موتور Direct Drive
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
شستشوی توربو Turbo Wash
نوع صفحه نمایش
LED با پنل تمام لمسی
سنسور کف حذف کردن کف
سنسور تشخیص وزن لباس
دارد
شستشوی سریع در 14 دقیقه
دارد
قابلیت ضد آلرژی
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
شستشو و خشک کن
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
محافظت رنگ لباس
شستشو با بخار
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha