ماشین لباسشویی بکو 8 کیلو 1200 دور مدل WMY 81283 LB2 Beko Washing machine 8Kg 1200 RPM WMY 81283 LB2

ماشین لباسشویی بکو 8 کیلو 1200 دور مدل WMY 81283 LB2
سازنده
بکو
ظرفیت شست و شو
8 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1200 دور در دقیقه
حجم درام
68 لیتر
شستشوی توربو Turbo Wash
نوع صفحه نمایش
LED با پنل تمام لمسی
۹/۷۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۴۰۰/۲/۱۴
بازدید:
۱۲۰
شناسه کالا:
1263125321144
تضمین اصالت:

ماشین لباسشویی بکو 81283  دارای ظرفیت 8 کیلوگرم و سرعت چرخش درام 1200 دور است. در آن 16 برنامه وجود دارد که می توان گفت برای هر جنسی از لباس ها و یا هر میزان میزان کثیفی از آن ها، برنامه ای اختصاص داده شده است. این ماشین لباسشویی در رنگ سفید صدفی تولید شده و بسیار جذاب است. آپشن های زیادی برای آن در نظر گرفته شده است. شما می توانید از این آپشن ها در کنار برنامه ها به خوبی استفاده کنید تا در نهایت شستشوی ایده آلی محقق شود. در آن از درام با ظرفیت بالا استفاده شده است و درام از استیل می باشد که نه زنگ می زند و نه به راحتی جرم بر می دارد. در ماشین لباسشویی بکو 81283 از موتور گیربکسی استفاده شده است که اینورتر را هم دارد. مصرف انرژی کم و دوام بالا از ویژگی های این موتور می باشد. شما می توانید در هر زمانی از شبانه روز لباس ها را با این ماشین لباسشویی، شستشو دهید  و با توجه به میزان صدایی که دارد هیچگونه مزاحمتی را ایجاد نمی کند.

موتور گیربکسی

در ماشین لباسشویی بکو از موتور گیربکسی بهره گرفته شده است. این موتور به صورت مگنتی می باشد و در آن تسمه به کار نرفته است. موتور به اینورتر مجهز است و به همین واسطه تا حدودی مصرف انرژی پایین آمده و ایمنی موتور تضمین شده است. در این ماشین لباسشویی موتور مستقیم به درام وصل است و در آن فضای زیادی برای چرخ درام فرهم شده است و به همین دلیل میزان حجم درام زیاد می باشد. رده انرژی در این ماشین لباسشویی 5 ستاره انرژی است و می تواند به صورت +++A باشد. البته در این ماشین لباسشویی می توانید با استفاده از ویژگی به تعویق انداختن شستشو میزان مصرف را نیز کم کنید.

برنامه ها و آپشن ها در ماشین لباسشویی بکو 

در ماشین لباسشویی 8 یکلو بکو 81283 از تعداد 16 برنامه استفاده شده است. برنامه ها در آن متنوع هستند اما دو عدد از آن ها بسیار کاربردی می باشند. این دو برنامه به شستشوی سریع مربوط می شوند و می توانند در سریع ترین زمان لباس ها را شستشو می دهند. کاربر باید در مواقع ضروری و عجله ای از این  برنامه ها استفاده کند. برنامه شستشوی 14 دقیقه ای و برنامه شستشوی 28 دقیقه ای ، این برنامه ها می باشند. در برنامه 14 دقیقه ای میزان ظرفیت 2 کیلو گرم و در برنامه 28 دقیقه ای میزان ظرفیت برابر با 8 کیلو گرم می باشد. البته در این برنامه ها میزان مصارف نیز بهینه می شود. آپشن ها با برنامه ها استفاده می شوند و کمکی به حساب می آیند.

آپشن های موجود در ماشین لباسشویی بکو

آپشن Fast که معنی سریع را می دهد زمانی استفاده می شود که می خواهید در همان برنامه شستشو سریعتر صورت بگیرد. آپشن Prewash به معنی آبکشی اولیه است. زمانی که لباس ها گلی می باشند و برای اینکه شستشو با کلاس بالاتری صورت گیرد از آن استفاده می شود. یک بار لباس ها سریع آبکشی شده و گل از ماشین لباسشویی خارج می شود و سپس برنامه اصلی شروع به کار می کند. آپشن Rinse Plus برای آبکشی بیشتر در بعد از برنامه می باشد. بعضی از لباس ها دیرتر کف را از دست می دهند و این آپشن برای اینگونه موارد کاربردی خواهد بود.

امکانات موجود در ماشین لباسشویی بکو

در ماشین لباسشویی 8 کیلو بکو قابلیت تاخیر در شستشو وجود دارد. شما می توانید زمان تعویق را از 1 تا 24 ساعت تنظیم کنید تا ماشین لباسشویی به صورت اتوماتیک لباس ها را شستشو دهد. این ویژگی موجب می شود تا میزان مصرف کم شود و در زمان نیز صفحه جویی شود. بکو برای تنظیم برنامه از یک پنل دیجیتال لمسی استفاده کرده است و برنامه ها با دکمه ولومی انتخاب و یا تنظیم می شوند. این ماشین لباسشویی دارای دربی نسبتا بزرگ است و به طرف چپ باز می شود. جنس درب از شیشه حرارت دیده و ضد خش می باشد. درام در آن از استیل بوده و   بسیار ایده آل طراحی شده است تا زمان آبکشی در آن کمترین زمان باشد. 

لیست قیمت ماشین های لباسشویی موجود در فروشگاه مجی کالا

ویژگی های فنی
مشخصات کلی
سازنده
بکو
ظرفیت شست و شو
8 کیلوگرم
موتور اینورتر بدون تسمه
دارد
دور موتور (دور بر دقیقه)
1200 دور در دقیقه
حجم درام
68 لیتر
رده مصرف انرژی
5 ستاره انرژی
رنگ
سفید
نوع بارگیری
از جلو
تعادل اتوماتیک
تعداد برنامه های شستشو
16 برنامه
موتور Direct Drive
شروع به کار دوباره به صورت اتوماتیک
شستشوی توربو Turbo Wash
نوع صفحه نمایش
LED با پنل تمام لمسی
سنسور کف حذف کردن کف
سنسور تشخیص وزن لباس
دارد
شستشوی سریع در 14 دقیقه
دارد
سیستم شستشوی کامل سریع
دارد
فقط شستشو
قابلیت ضد لکه
شستشو و خشک کن
قابلیت تمیز کردن خودکار محفظه
قابلیت تنظیم زمان
محافظت رنگ لباس
نظرات کاربران
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha